Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: PROBLEM Z ODPALANIEM

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77

    PROBLEM Z ODPALANIEM

    Mam problemik z gazem,byłem u gazowników i powiedzieli że od ich strony jest wszystko ok.ale auto nie chce chodzić na gazie dopiero jak już złapie temperature 90C to chodzi ok podpowiadali mi że to może być pompa wodna.I z tym problemem tego samego dnia przestał mi chodzić wentylator klimy.??????????????????????????????????????????

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    90 stopni powiadasz ... temperatura przełączania za wysoka troszkę . ale jak to dokładniej wygląda przy 90 C przechodzi dopiero na gaz ?? wcześniej jak np przy 30C przeżucisz na gaz to co się dzieje ??

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77
    przełancza ok jak złapie temperaturke 25C ale wtedy spada na około 400 obr. i zachwile gaśnie i ciężko ją potem odpalić.Ale jak ma 90C to lata jak na bęzynie

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    może dysze wtryskiwaczy za duże?? wiesz na ile porozwiercali ?? a jak przy 25 stopniach gaśnie - to znaczy ,że mu za zimno jeszcze na gaz u mnie też gasł przy takiej temp. więc teraz przerzuca na 32 i jest już lux

  5. #5
    A ja uwazam ze instalacja jest zle wyregulowana i na zimno sie zalewa. Po prostu zalewa gazem - jak stare gazniki. Moze za duze dysze, moze za duze cisnienie (sekwencja?), moze trafiony reduktor, moze regulacje.
    Generalnie nie piszesz jak bylo wczesniej i czy od poczatku chodzilo dobrze.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77
    Mam w niej gaz osiem miesięcy i nigdy nie miałem z nim problemów ,dopiero teraz coś zaczeło się dziać.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77
    Mi gaśnie nawet jak ma 70 stopni dopiero jak złapie 85C to chodzi ok.

  8. #8
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    A mi się wydaje , że tankowałeś na AUCHANIE i teraz jeden lub dwa wtryski gazu zalepiły się "brudem gazowym".
    Na początek odkręcił bym węże dolotowe do wtryskiwaczy i psiknął WD-40 po czym zaraz odpalił silnik i gaz.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    A mi się wydaje , że tankowałeś na AUCHANIE i teraz jeden lub dwa wtryski gazu zalepiły się "brudem gazowym".
    Na początek odkręcił bym węże dolotowe do wtryskiwaczy i psiknął WD-40 po czym zaraz odpalił silnik i gaz.
    ja nie raz tankowalem na auchanie i wsjo wpariatkie ;D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  10. #10
    Jak zatankowalem sie rok temu na Auchan Wola Park w Warszawie, to czekalo mnie czyszczenie zbiornika. Dobrze ze bylo za jakies grosze a nie do pelna. Oczyszczenie butli tansze niz osiem wtryskow Keihin do VSI. Jakies 2500 PLN :?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •