Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Igrzyska olimpijskie PEKIN 2008.

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava

    Igrzyska olimpijskie PEKIN 2008.

    Myślę że pora założyć taki temat. Igrzyska już za kilka dni. Wasze opinie sugestie, spostrzeżenia.
    Czy uważacie że igrzyska zmienią Chiny, tak jak to sie stało z Koreą w 1988 roku kiedy to olimpiada odbyła sie w Seulu? Ja uważam że jednak niewiele zmienią w mentalności chińczyków i w ich podejściu do praw człowieka, a szczególnie tybetu.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Moje podejście jest takie jak słowa Tedego ....

    http://video.google.pl/videoplay?doc...LoztTyBQ&hl=pl

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    tak. Niestety Tybet to moda. mysle że chwilowa. Liczy sie niestety tylko kasa, a los tybetanczykow jest przesądzony. czy wiecie że w lhasie mieszka juz więcej chińczyków niz tybetanczykow.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    45
    BMW
    brak
    Skąd
    Hilversum
    Ja to pier... Nie oglądam. Mam to w dupie. Komercja w 100%. Nie taka była idea Igrzysk. Jeżeli gdzieś wkracza polityka to ja to olewam. Zatem: powodzenia "nasi", ale ja kibicować nie zamierzam. Aczkolwiek rozumiem sportowców. I jest mi ich szkoda, że politycy kazali im walczyć w Chinach.
    Pozdrawiam - Maciek

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    no to zaczęło sie. ciekawe który z polskich zawodników pierwszy zdobędzie medal(lub zawodniczek).początek robi wrażenie. podobno chiny wydały na olimpiadę 43 miliardy dolarów.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    133
    Cytat Zamieszczone przez Bukol
    Ja to pier... Nie oglądam. Mam to w dupie. Komercja w 100%. Nie taka była idea Igrzysk. Jeżeli gdzieś wkracza polityka to ja to olewam. Zatem: powodzenia "nasi", ale ja kibicować nie zamierzam. Aczkolwiek rozumiem sportowców. I jest mi ich szkoda, że politycy kazali im walczyć w Chinach.
    Jestem tego samego zdania. To już nie to "co kiedyś", a szkoda.

  7. #7
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Ja uważam , że Pekin otworzył usta zachodowi. Przedstawienie otwarcia igrzysk było nietuzinkowe. Organizacja igrzysk poprostu na wysokim poziomie.

    Zadziwiająca jest dla mnie postawa Putina , który to powiedzmy uczciwe rządzi dalej rękami Prezydenta > w dzień otwarcia atakować Gruzję ... > skandal.

    Trzecia sprawa to dyscyplina i komuna ... czuć to w smogu tej stolicy sportu (ale taka dyscyplina być może za kilkaset lat będzie wspominana tak jak niektórzy wspominają czasy komuny).
    Pić trzeba ! Jeść można !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •