Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: auto z ropczyc

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    325
    BMW
    e38 740iA, e39 touring 528i
    Skąd
    Krosno

    auto z ropczyc

    co sądzicie o tym aucie???

    http://otomoto.pl/bmw-740-C22053346.html
    wygląda ladnie. przebieg na pewno krecowny bo fotel po 158tys w zyciu by tak nie wygladal. dziwi mnie to że gośc to auto sprzedaje już pewno gdzieś z rok. bo taka ilośc wyświetlen strony to raczej dlugo sprzedaje

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    Gdy wystawilem swoje auto na allegro (nie otomoto) to pod koniec drugiego tygodnia mialem juz ponad 12 tys wyswietlen strony. Ogloszenie bylo dane na 2 tygodnie i auto sie sprzedalo, mialem ladnie zrobione zdjecia.
    Przebieg podawalem 250 tys ale fotele mialem jak nowe.
    Cena tego auta jest bardzo niska, ciekawie wyposazone i w jasnej skorze. jak nie daleko to mozna sie wybrac zobaczyc czy to jezdzi i co jest do zrobienia. Nie wiem czy dlugo stoi wywieszona

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Ładne auto ale z tym przebiegiem to ściema...po takim przebiegu to nie tylko fotele ale całe auto powinno wyglądać jak nowe na zewnątrz w środku i pod maską...ale warto podjechać i obmacać co w trawie piszczy.Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    masz ok 50 km jadąc przez wiśniową jedz zobacz:)

  5. #5
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Dokładnie , przebieg auta do dokładnych oględzin. Pomacać i decydować ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    325
    BMW
    e38 740iA, e39 touring 528i
    Skąd
    Krosno
    no własnie mam niedaleko i pewno podjade. kolor tapicerki mi troche nie lezy preferuje banan lub czarna. brak grzania dupska zimie na skorze to troche lipa a wyposażenie raczej do bogatych nie należy. do tej ceny trzeba doliczyc oplaty. auto na pewno sprzedaje sie ponad pół roku bo kolega mi napisał właśnie z ropczyc że co najmniej tyle on je widzi-byc może i dłużej. cena jest caly czas taka sama 12tys. auto jest zdarte z włoch wie pewno było poobcierane czy obijane
    Ostatnio edytowane przez ruti ; 01-11-2012 o 14:16

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    325
    BMW
    e38 740iA, e39 touring 528i
    Skąd
    Krosno
    byłem jeździłem, oglądałem i zaliczke dałem. Jutro lub pojutrze do odbioru po opłatach. Wszystko gra. auto stało około roku więc jest troche zastane. Do przeglądu hamulce bo pewno pozapiekane, coś z przodu stuka koncówka, może łącznik stab. na pewno do wymiany termostat bo inpa go wywala i jak się jedzie to wskażówka leży na niebieskim polu a jak stoi to idzie do pionu i pokazuje 90 st na wyświetlaczu OBC. do wymiany klosz reflektoa bo ma odprysk i paruje bo się woda dostaje oraz tylne lampy bo są wypłowiałe i wyglądają fatalnie Przy silniku trzeba wymienić oprócz termostatu uszczelki pokryw zaworów bo oczywiście zzlane wsio. Z tym przebiegiem to nie wiem czy ściema bo oprocz tych foteli to wszystko jest totalnie niezniszczone. Uszczelka drzwiowa, lewarek, pedały, skóra na rączkach do zamykania czy skóra na tunelu środkowym jest w super stanie. wydaję mi się że skóra jest zniszczona przez słońce które we włoszech wiadomo jak operuje. Generalnie auto jest w naprawde dobrej kondycji i oglądałem już nie wiem ile e38 to ta przy wszystkich "igłach" które widziałem to moge powiedzieć że jest salonowa. A wyposażenie jest niczego sobie się okazuje. podwójne szyby, elektryczna tylna kanapa, lamane fotele, skórzany tunel, servotronic itd.

  8. #8
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Moja ma ponad 400 tyś i fotele troszkę lepsze :D Więc 150 tyś to ona napewno ma (kiera plus fotel) ... i to nie od słońca :D

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    tak patrze na te zdjecia i ... tego niewidze...


    ...tej rewelacji

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    325
    BMW
    e38 740iA, e39 touring 528i
    Skąd
    Krosno
    Anatol powiem tak. mam w du.....ie ile ma przebiegu bo mam e39 które ma 450 tyś i wiem jak bmw wygląda nawet po 700 tys przebiegu. Ważne żeby nie była skatowana i żeby się kupy wszystko trzymało a nie połatane i poprzypinane trytytkami. Sciema czy nie ściema wiadomo jak jest u nas w kraju. Stoją☻ u gościa na placu auta które maja po 350 - 450 i 600 tys przebiegu i jakoś się tego nie boi - bo oglądałem. Zresztą zapytałem go z ilu km skręcił licznik tak dla swojej ciekawości to twierdził że nic nie ruszał. nie ważne.
    krzywy191- ja nie napisałem że jest rewelacja nigdzie. Napisałem tylko że do tych wszystkich które oglądałem( a oglądałem nawet z tego forum) pseudo igły to ta jest salonowa. Nigdzie nie ma ani jednego punkta rdzy. nie brakuje żadnej uszczelki, gumeczki, listewki na drzwiach na dole czego w wiekszości aut które oglądałem nie było lub było na wkręciku czy kleju/silikonie. Tam wszystko jest tam gdzie powinno i jest ori. Nie ma nigdzie ani jednej trytyki czego w autach polskich nie brakuje. Wszystko dziła i jest sprawne. każdy pstryczek, przełączniczek klima, rolety, elektryka no wszystko.Dywaniki welurowe są ori ze spinkami. Są wszytkie papiery jak auto było odbierane z salonu razem z karta sim wloską do telefonu itd. Motor chodzi idealnie równo nie szarpnie, nie termosi korekcje pod inpa wzorowe. skrzynia biegów tak samo. Dlatego napisałem że do tych które oglądałem przez ponad 3 miesiące poszukiwań z zrobionych około 3 tys km i było ich chyba z 10 to ta jest salonowa. Porobić to co napisałem i dopieścić

Podobne wątki

  1. Co to za auto ?
    Przez technics w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-02-2012, 20:28
  2. [E32] auto do oceny
    Przez Szczygieł w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-10-2011, 16:46
  3. uwaga na to auto
    Przez Dzuda w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-06-2010, 09:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •