Zamieszczone przez HTN Cześć wszystkim. Nie będę się długo rozpisywał w tym dziale, więc może przejdę do konkretów, a wcześniej użyję "szukaj", żeby nikogo nie drażnić. ;) Nie za bardzo wiem o co chodzi ale witamy ;)! PS . uzupełnij profil !
B.-ądź M.-arce W.-ierny Opel Signum BMW jeszcze kiedyś kupię ;p Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)
Zasady na forum