Siemanko,jednak zboczenie pod tytułem BMW serii 7,jest kompletnie ponad wszelkimi podziałami,gratuluję słusznego wyboru i świetnego gustu,pozdrawiam i samych przyjemnych chwil za sterami.
Siemanko,jednak zboczenie pod tytułem BMW serii 7,jest kompletnie ponad wszelkimi podziałami,gratuluję słusznego wyboru i świetnego gustu,pozdrawiam i samych przyjemnych chwil za sterami.
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)
Witam szczesliwa posiadaczke :)
doczekamy się na foty czy jak :) ?
zaczyna mnie już uwierać ! ! !
Ostatnio edytowane przez olejus ; 01-11-2012 o 08:11
Pić trzeba ! Jeść można !
pewnie robi kolezanka specjalna sesje
https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!
____________________________________________
ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
ex - BMW E66 745 Li black metallic
ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic
Paweł ciekaw jestem na czyje foty czekacie!!!!????![]()
A fotek nie ma ani widu ani słychu: - czyli Tequilla wyczuł temat :D
https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!
____________________________________________
ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
ex - BMW E66 745 Li black metallic
ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic
Hyhy niee no fotek nie ma bo mialam je w swoim kompie, a cos nie moge go odzyskac:P niedlugo beda :D
w albumie użytkownika sązdjęcia