Hahaha no i ch.... wydalo sie;d a bylem juz tak blisko chcialem wyrwac Was na zdjecia jakiejs czarnowlosej nastolatki;d
Hahaha no i ch.... wydalo sie;d a bylem juz tak blisko chcialem wyrwac Was na zdjecia jakiejs czarnowlosej nastolatki;d
Hahahahaa czekaj musze znalezc jakas dobra zeby padaki nie bylo ;d
nic, nic, koniec tematu ;d ja jestem dziewczyna i to normalna i juz tego mi tu nie podwazac, dobra;d
spóźniony ale równie ciepło witami życzę zadowolenia z limuzynki :)
![]()
W ciągu kilku godz 5 stron powitań to jakiś nasz rekord..;)
B.-ądź M.-arce W.-ierny
Opel Signum
BMW jeszcze kiedyś kupię ;p
Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)
Wcale nie taki spozniony;d nie dziekuje zeby nie zapeszyc, i wzajemnie :)
dawno takiego zamieszania nie było :D w ciągu jednego dnia 5 stron ? :)
p.s
Proponuje zamieścić zdjęcie....7er żeby Olejus mógł spokojnie pójść spać :D
Ostatnio edytowane przez dealer25 ; 30-10-2012 o 20:43
PODOBA MI SIE TAKI REKORD I TAKIE ZAMIESZANIE :D
ale spijcie spokojnie zdjecia beda jutro:)