Fajnie, bo myslalam ze zostane wysmiana jako plec przeciwna na forum meskim:D a tu bardzo mile zaskoczenie :)
Fajnie, bo myslalam ze zostane wysmiana jako plec przeciwna na forum meskim:D a tu bardzo mile zaskoczenie :)
Witam i ja :) :) :)
Zapodaj kilka fotek :) niekoniecznie auta ... z tyłu z przodu :D Serdecznie zapraszamy na spoty / zloty. Przeważa na nich rodzinna atmosfera.
Pić trzeba ! Jeść można !
Witam anett77!Miłej lektury no i oczywiście zadowolenia z jazdy!!!
Kolego Olejus juz wiem, czemu mnie przed Toba przestrzegano :D A na jakis zlot chetnie sie wybiore jesli bedzie taka mozliwosc:)
A lektura na pewno bedzie ciekawa, w sumie juz jest:) co do jazdy- dopoki auto sprawne to jazda jest nieziemska :D
Haha smiesznie tu u Was :D zdjecia furki wstawie , swoje niekoniecznie, to nie facebook:D
A moze ja sie wstydze?:D no wyobrazam sobie ze na zlotach jest dobrze, zawsze chcialam pojechac :) zwlaszcza swoim wozkiem![]()
Chłopaki... my tu gadu gadu, ale żeby nie było buuuuuuuuuu jak Aneta się okaże Antkiem :D:D:D
Mr. Perfect 4 x K1 World Champion