Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 90

Wątek: Witam :)

  1. #31
    Początkujący Użytkownik Awatar anett77
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    57
    BMW
    e38
    Skąd
    Koszalin
    Fajnie, bo myslalam ze zostane wysmiana jako plec przeciwna na forum meskim:D a tu bardzo mile zaskoczenie :)

  2. #32
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Witam i ja :) :) :)
    Zapodaj kilka fotek :) niekoniecznie auta ... z tyłu z przodu :D Serdecznie zapraszamy na spoty / zloty. Przeważa na nich rodzinna atmosfera.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #33
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Witam anett77! Miłej lektury no i oczywiście zadowolenia z jazdy!!!

  4. #34
    Początkujący Użytkownik Awatar anett77
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    57
    BMW
    e38
    Skąd
    Koszalin
    Kolego Olejus juz wiem, czemu mnie przed Toba przestrzegano :D A na jakis zlot chetnie sie wybiore jesli bedzie taka mozliwosc:)

    A lektura na pewno bedzie ciekawa, w sumie juz jest:) co do jazdy- dopoki auto sprawne to jazda jest nieziemska :D

  5. #35
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Jestem i ja :D Witam Aneto i jak reszta czekam na foty, auta też mogą być

  6. #36
    Początkujący Użytkownik Awatar anett77
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    57
    BMW
    e38
    Skąd
    Koszalin
    Haha smiesznie tu u Was :D zdjecia furki wstawie , swoje niekoniecznie, to nie facebook:D

  7. #37
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    śmiesznie?? poczekaj aż pojedziesz na jakiś spot albo zlot ogólnopolski tam jest dopiero śmiesznie :D ale zgrywasz tajemniczą :D olejus swoją fotke wstawił innych zdj też są w pewnych postach

  8. #38
    Początkujący Użytkownik Awatar anett77
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    57
    BMW
    e38
    Skąd
    Koszalin
    A moze ja sie wstydze?:D no wyobrazam sobie ze na zlotach jest dobrze, zawsze chcialam pojechac :) zwlaszcza swoim wozkiem

  9. #39
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,421
    BMW
    E39 525iA, C215 CL500 ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Chłopaki... my tu gadu gadu, ale żeby nie było buuuuuuuuuu jak Aneta się okaże Antkiem :D:D:D
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  10. #40
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    oj juz nie udawaj takiej wstydziochy :D ja jestem nie śmiały i żyje

    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Chłopaki... my tu gadu gadu, ale żeby nie było buuuuuuuuuu jak Aneta się okaże Antkiem :D:D:D
    Ula nie psuj nastroju!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •