Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Grabol - tylko robic z nim interesy .

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    33
    BMW
    730d
    Skąd
    Łuków

    Grabol - tylko robic z nim interesy .

    Witam wszystkich podkreslam na samym poczatku , ze opisuje temat tylko wylacznie z wlasnych doswiadczen i namowy administratora , ktory mi doradzil abym zalozyl taki temat i przedstawil swoja przygode z panem "Grabolkiem" poniewaz ten temat ma ostrzec przed interesami z tym panem , oczywiscie to jest tylko moja przygoda z tym panem bardzo mozliwe , ze tylko ze mna tak wyszlo ... , a moze i nie tylko ze mna .

    Grabola poznalem przypadkowo , poniewaz mial do sprzedania amortyzatory na allegro AC SCHNITZERA , odezwalem sie do niego na gg porozmawialismy , ja posiadałem w swojej e38 na przodzie gwint byl wybity i nadawal sie tylko do wymiany , grabol odrazu zaproponował mi ze go odkupi powiedzialem mu , ze oddam mu go i nie chce wiele za niego poniewaz uwazam , ze takie miejsce jak forum jest od tego aby sobie pomagac , wymieniac sie doswiadczeniami , poprostu nie ma tu miejsca na jakies tematy chciwosci i roznych wałków pod kazdym wzgledem . Umówilem sie z grabolem przyjechał do mnie oczywiscie wmówił mi , ze te gwinty nie sa od e38 tylko jakas lipa nie wiadomo jaka , hmm ... nie zalezalo mi na jakis pieniadzach kosmicznych poprostu umówiłem sie z grabolem na zasadzie , ze jak ja bede czegos kiedys potrzebował to mi pomoze , doradzi ... , ale zakonczyla sie rozmowa , ze mi wysle listwy chrome line do mojej e38 , wiadomo listewki na allegro kosztuja po 30 zł za sztuke groszowe sprawy , ale nie chodzi tu o pieniadze " tak mysłałem " . Grabol zabrał amorki bez zadnych pieniadzy , poprostu dałem mu je na zaufanie - efekt był taki , ze czekalem ponad miesiac na jakie kolwiek listwy , oszukiwał ze wysle ... , ze posiada je poprostu nie ma czasu zeby je wysłac do mnie , ja pracuje miedzynarodowo rzadko jestem w domu .. , moze grabol myslal ze zapomne o tym i pewnie tak by bylo , gdyby admin forum mnie nie namowil do zalozenia tego tematu . Podsumuwujac grabol wyslal mi po miesiacu listwy "3" nie takie co nawet chciałem , powiedzial ze takie tylko chcialem i moze ... moze mi dosle inne . Nie jestem czlowiekiem zawistnym , chciwym na pieniadze ..to sa groszowe tematy , chodzi o zasade bo chciałem tylko smieszne listewki a oddałem mu gwinty , ktore zregenerował i sprzedaje za 1200-1300 zł na allegro , daj mu Boże niech sprzeda za 2 tys czy 3 tys zł , ale niech kazdy na forum wie ze zachował sie jak dziad i farmazonista , wydawało mi sie ze to czlowiek na poziomie i cos soba reprezentuja , ale oczywiscie liczy sie wałek i wmówienie komus , farmazonu . Nie znam sie tak bardzo , i w ogole na e38 tak jak on łyknelem kazdy bajer jaki mówił , ale bylem pewny ze na takim forum sa osoby i napewno sa uczciwe , żetelne ktorzy soba reprezentuja cos ... wiadomo jak to w zyciu zawsze sie ktos taki trafi jak p.GRABOL .

    Chce podziekowac administracji za wszelka pomoc i doradztwo pod kazdym wzgledem , sprawa zakonczyla sie happy endem poniewaz zakupiłem od Sebka zestaw amorkow i sprezyn AP , ktorych jestem bardzo zadowolony . ps grabol widzial sprezyny AP od Sebka , ktore otrzymalem prosto od producenta nawet nie rozpakowane z papierami , ale on mi wmawiał ze to chyba nie oryginaly bo nie mialy wybitego loga AP , na amorach ... PRAWIE MU UWIERZYŁEM , namawiał mnie na BILSTEIN-y , oczywiscie od niego . Zrezygnowałem .

    Nie mam zadnego interesu w tym poscie , poprostu to jest wiadomosc do kazdego uzytkowanika z forum ktora przedstawia moja sytuacje z grabolem .

  2. #2
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Żyjemy w coraz cięższych czasach a tu nagle same poważne oskarżenia pod adresem ludzi o dosyć ugruntowanej pozycji na forum. CO TU SIĘ DZIEJE??? Mam nadzieję ze wszystko jakoś się wyjaśni ...
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  3. #3
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Mozna sie tutaj wiele o sobie dowiedziec ...


    @Grabol


    dlaczego wmawiasz moim klientom ze otrzymali odemnie jakis "trefny" towar ?
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  4. #4
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Jeżeli to prawda to niezły numer, powiedziałbym świństwo.
    pozdrawiam Bartek

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Jeśli scenariusz jest taki jak opisujesz to jakaś paranoja. Jak widać tobie nie chodzi o pieniądze no i racja. Amortzatory nadawały się do regeneracji to też coś kosztuje. Ale w efekcie grabol chciał na amorach które wziął od ciebie zarobić a nie dał nawet głupich listewek w zamian które obiecał. Wszystko by było ok nie doszukując się tu tego komu się ten biznes opłacał a komu nie, gdyby kolega wywiązał się z umowy było by słownie i jak należy. Nie chodzi tu nawet o honor czy uczciwość bo to powinno być normalne w tej sytuacji a tu nawet tak nie. Nie wiadomo jak to nazwać sprawa dziwna. Ja też uwierzyłem kolegą z forum na słowo przy "interesach" mniejszych i większych naszczęscie to co jest oczywiste takie było. Szkoda że czasem są skrajności ludzie są różni. Właścicieli 7demek szczególnie E32 traktuje jak by to była moja rodzina niestety czasem trafiałem na oszołomów którzy E32 mieli chyba przypadkowo. Kilka razy nawet brałem części wysyłkowo nie widząc drugiego członka na oczy za darmo na zasadzie jak dana część mi będzie pasować to wyślę pieniądze a jak nie to odeśle. Dobrze że do tej pory odbywało się wszystko bezproblemowo. Wniosek taki jak następnym razem coś będziesz miał to to sprzedaj za mniej czy więcej żeby mieć pieniądze na inna rzecz. Gotówka za gotówkę zawsze się sprawdzi. Inne przypadki to już różnie niestety bywają elementy niesłowne.

    ttrol dobrze to ujął najlepiej pasuje tu słowo świństwo i tyle.

  6. #6
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Jestem coraz bardziej zażenowany ostatnimi wydarzeniami związanymi z handlem na forum... Ten przykład wpisuje się "pięknie" w ten schemat... :(

  7. #7
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Czy "bohaterowie" ostatnich dni nie są czasem kolegami ? :(
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    33
    BMW
    730d
    Skąd
    Łuków
    Sa , byli razem u mnie .

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Mogłeś opisać faktyczny przebieg sprawy zamiast koloryzowac Kolego..

    Faktycznie, poznaliśmy się poprzez Allegro i z rozmowy wyszło, ze znamy się z Forum.
    Wziąłem od Ciebie gwint z którego miały być wykorzystane same spreżyny do customowego zawieszenia w innym aucie. W ostateczności zaproponowaleś kwotę za wylany gwint lecz dogadalismy się, ze wolisz 3 listwy drzwiowe ponieważ masz uszkodzone i sam zaproponowałem Ci jeszcze wymianę jednej dolnej którą dołoże jesli znajdę. Paczkę wysłałem po paru dniach lecz jak wspomnialeś czekałeś na nia długo, tylko zapomniałeś dodać, ze byliśmy ciagle w kontakcie i dałem Ci znać, ze paczka wróciła do mnie po prawie 2tyg. Udałem się na pocztę by wyjaśnić sytuacje, gdzie otrzymałem odpowiedz "odmowa przyjęcia paczki" co mnie zdziwiło. Jednym słowem burdel na poczcie i tyle (oczywiście Koledze trudno było w to uwierzyć i nie dziwie mu się po takim czasie, ale fakt był jaki był..), zdażyło się ale odrazu wysłałem ponownie paczkę która wreszcie dotarła prawidłowo. Po odebraniu przesyłki dostałem wiadomość, ze brakuje jednej listwy o której myślałem, ze nie było rozmowy, ale powiedziałem, ze nie ma sprawy (sorry, albo nie doslyszalem w naszej rozmowie, albo Ty nie wspomnialeś) i wyśle listwe. Kolega poczuł się bardzo oszukany, jakbym zrobił to celowo by nie wysłać jednej listwy i potem słuchać od Chłopaka... -hmm,głupota!:D
    Dostalem oburzoną wiadomość, ze nie chce tej listwy i tyle! Pomyślałem, co trzeba mieć w głowie, by pomyśleć, ze kolega z tego samego forum może oszukiwać za przysłowiowe 5zl... :/
    Stało się i obraził sie a ja błagać o to by mi uwierzył nie będę..

    Jeslj chodzi o gwint to niestety ale springi nie nadaly się do przeróbki i gwint docelowo trzeba było zreanimowac i kupiłem nowe wkłady. W tym samym czasie trafił mi się gwint KW v3 także normalne, ze ten od Kolegi musi znaleźć innego właściciela.

    Ps.
    Sebek, widziałem cały zestaw od Ciebie i nie przypominam sobie bym jak kolwiek negował Twój towar, tymbardziej pod w/g jakiegoś loga na sprezynie :D

    Wyszlo nie sympatycznie, ale w takich sytuacjach trzeba mieć jakiekolwiek zaufanie, by nie wyciągać niepotrzebnie negatywnych wniosków. Koleg musiał, się chyba kiedyś mocno oszukać na transakcjach aukcyjnych i teraz wyszło jak wyszło...

  10. #10
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez nrq Zobacz posta
    grabol widzial sprezyny AP od Sebka , ktore otrzymalem prosto od producenta nawet nie rozpakowane z papierami , ale on mi wmawiał ze to chyba nie oryginaly bo nie mialy wybitego loga AP , na amorach ... PRAWIE MU UWIERZYŁEM ,

    Cytat Zamieszczone przez grabol Zobacz posta
    Sebek, widziałem cały zestaw od Ciebie i nie przypominam sobie bym jak kolwiek negował Twój towar, tymbardziej pod w/g jakiegoś loga na sprezynie


    To co przeczytalem to pomyslalem i tyle, niewiem w jakim celu kolega NRQ mialby cokolwiek zmyslac ...
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Podobne wątki

  1. obrysowki, oj ludzie nie maja co z pieniedzmi robic
    Przez luki730i w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-01-2012, 10:34
  2. Czarne interesy GTW - "spotkanie biznesowe" .....
    Przez Sebek w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-08-2010, 20:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •