Witam wszystkich podkreslam na samym poczatku , ze opisuje temat tylko wylacznie z wlasnych doswiadczen i namowy administratora , ktory mi doradzil abym zalozyl taki temat i przedstawil swoja przygode z panem "Grabolkiem" poniewaz ten temat ma ostrzec przed interesami z tym panem , oczywiscie to jest tylko moja przygoda z tym panem bardzo mozliwe , ze tylko ze mna tak wyszlo ... , a moze i nie tylko ze mna .

Grabola poznalem przypadkowo , poniewaz mial do sprzedania amortyzatory na allegro AC SCHNITZERA , odezwalem sie do niego na gg porozmawialismy , ja posiadałem w swojej e38 na przodzie gwint byl wybity i nadawal sie tylko do wymiany , grabol odrazu zaproponował mi ze go odkupi powiedzialem mu , ze oddam mu go i nie chce wiele za niego poniewaz uwazam , ze takie miejsce jak forum jest od tego aby sobie pomagac , wymieniac sie doswiadczeniami , poprostu nie ma tu miejsca na jakies tematy chciwosci i roznych wałków pod kazdym wzgledem . Umówilem sie z grabolem przyjechał do mnie oczywiscie wmówił mi , ze te gwinty nie sa od e38 tylko jakas lipa nie wiadomo jaka , hmm ... nie zalezalo mi na jakis pieniadzach kosmicznych poprostu umówiłem sie z grabolem na zasadzie , ze jak ja bede czegos kiedys potrzebował to mi pomoze , doradzi ... , ale zakonczyla sie rozmowa , ze mi wysle listwy chrome line do mojej e38 , wiadomo listewki na allegro kosztuja po 30 zł za sztuke groszowe sprawy , ale nie chodzi tu o pieniadze " tak mysłałem " . Grabol zabrał amorki bez zadnych pieniadzy , poprostu dałem mu je na zaufanie - efekt był taki , ze czekalem ponad miesiac na jakie kolwiek listwy , oszukiwał ze wysle ... , ze posiada je poprostu nie ma czasu zeby je wysłac do mnie , ja pracuje miedzynarodowo rzadko jestem w domu .. , moze grabol myslal ze zapomne o tym i pewnie tak by bylo , gdyby admin forum mnie nie namowil do zalozenia tego tematu . Podsumuwujac grabol wyslal mi po miesiacu listwy "3" nie takie co nawet chciałem , powiedzial ze takie tylko chcialem i moze ... moze mi dosle inne . Nie jestem czlowiekiem zawistnym , chciwym na pieniadze ..to sa groszowe tematy , chodzi o zasade bo chciałem tylko smieszne listewki a oddałem mu gwinty , ktore zregenerował i sprzedaje za 1200-1300 zł na allegro , daj mu Boże niech sprzeda za 2 tys czy 3 tys zł , ale niech kazdy na forum wie ze zachował sie jak dziad i farmazonista , wydawało mi sie ze to czlowiek na poziomie i cos soba reprezentuja , ale oczywiscie liczy sie wałek i wmówienie komus , farmazonu . Nie znam sie tak bardzo , i w ogole na e38 tak jak on łyknelem kazdy bajer jaki mówił , ale bylem pewny ze na takim forum sa osoby i napewno sa uczciwe , żetelne ktorzy soba reprezentuja cos ... wiadomo jak to w zyciu zawsze sie ktos taki trafi jak p.GRABOL .

Chce podziekowac administracji za wszelka pomoc i doradztwo pod kazdym wzgledem , sprawa zakonczyla sie happy endem poniewaz zakupiłem od Sebka zestaw amorkow i sprezyn AP , ktorych jestem bardzo zadowolony . ps grabol widzial sprezyny AP od Sebka , ktore otrzymalem prosto od producenta nawet nie rozpakowane z papierami , ale on mi wmawiał ze to chyba nie oryginaly bo nie mialy wybitego loga AP , na amorach ... PRAWIE MU UWIERZYŁEM , namawiał mnie na BILSTEIN-y , oczywiscie od niego . Zrezygnowałem .

Nie mam zadnego interesu w tym poscie , poprostu to jest wiadomosc do kazdego uzytkowanika z forum ktora przedstawia moja sytuacje z grabolem .