http://tablica.pl/oferta/bmw-e32-ful...fc557a6f;r:;s:

Oglądałem ją jakieś 2tygodnie temu i powiem Wam szczerze, że auto padaka. Blacharka sypie się, motor trzęsie, właściciel nie wiedział czemu "cyka" mu motor po dłuższym czasie pracy nawet a na moje stwierdzenie o spr stanu oleju śmiał się. Jednak okazało się, że jest go za mało. Powiedział mi, że dzień wcześniej jak wrócił z trasy i spr od razu po zatrzymaniu to był full na co ja oczy zrobiłem. Ogólnie zero wiedzy na temat tego auta, zamontowane światła do jazdy dziennej i jakieś guziki z lampkami umieszczone nad guzikiem ASC. Po xenonach praktycznie śladu nie ma bo niby jest jedna lampa Boscha mijania ale pęknięta i zamontowany HID a z drugiej strony zwykła lampa Hella. Skóra do poprawy bo jest nieciekawa. Był niesamowicie zaskoczony jak wyceniłem mu wymianę przewodów, kopułek, świec itp po czym stwierdził, że według niego jest ok jego motor i nie trzeba mu tego robić
Właściciel jest taki zakręcony, że nawet nie zauważył jak mu pseudo mechanik, któremu oddał auto do roboty zabrał ori dywaniki welurowe, zdjął wycieraczkę od pasażera a od kierowcy podmienił na inną. Zobaczył to dopiero jak go deszcz złapał a dywaniki jak oglądał zdjęcia po kupnie.

Krótko mówiąc porażka. Wcześniej chciał za nią 5,500 zł z czego 500zł opuści a jak chcę bez felg to oddawał za 4000zł. W zeszłym roku kupił ją za 8000zł