Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 79

Wątek: hubus- Hubert Bieńkowski- nieuczciwy forumowicz!

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice

    hubus- Hubert Bieńkowski- nieuczciwy forumowicz!

    Witajcie,

    13go czerwca wpłaciłem temu człowiekowi 300 zł za dwa fotele do E38, uzgadniając wcześniej, że zamówię kuriera na swój koszt, żeby je odebrał.

    Dane na które wpłaciłem kasę:
    Hubert Bieńkowski
    Zakręt ul.Kręta 3
    05-077 poczta wesoła 4

    Link do ogłoszenia na forum: http://7er.pl/showthread.php/23877-f...a-czarne-300zł

    Mimo kilkukrotnych prób odbioru przesyłki, ciągle dostawałem informację zwrotną, że nikogo nie zastano.

    Do człowieka raz się dodzwoniłem, później, mimo kilkudziesięciu (!) prób nigdy więcej mi się to osobiście nie udało.

    W mailu po kilku dniach napisał, że go nie było i "wszystko wraca do normalności". Wtedy właśnie, zamiast wypełniać bezsensownie kolejne zlecenie odbioru, przed kolejnym przyjazdem kuriera chciałem telefonicznie uzgodnić konkretną datę odbioru, ale nigdy nie doszło do drugiej rozmowy, bo telefony były, krótko mówiąc, olewane.

    Fotele miały być na części zapasowe, ale co z tego, skoro do dzisiaj ich nie otrzymałem, a w międzyczasie sprzedałem już auto.

    Hubus zarzekał się mailowo, że wybrnie z tej, jak to trafnie określił, głupiej sytuacji i wyśle fotele na swój koszt, ale oczywiście, jak nietrudno się domyślić, wcale tego nie zrobił.

    W międzyczasie kilkakrotnie zażądałem zwrotu pieniędzy, otrzymałem m.in. wiadomość: juz 2 tyg temu prosilem o adres... albo wyslesz adres albo fotele beda czekaly u mnie az je zabierzesz
    Mój adres był np. w przelewie, żadna tajemnica, później zresztą podawałem mu go przez forum. BTW Dziękuję w tym miejscu za bezczelność..... Potrafił zamieszczać zdjęcia swojego auta na forum, nie odpisując na wiadomości w sprawie pieniędzy, które przetrzymuje.

    Piszę tego posta, mając nadzieję, że upublicznienie sprawy naleje temu człowiekowi oleju do głowy.

    Nadal liczę na zwrot pieniędzy, nic więcej, wydaje mi się, że skoro transakcja nie doszła do skutku (a foteli nawet na zdjęciu nie widziałem), jest to moje pełne prawo...

    Mam nadzieję, że wątek nie zostanie usunięty.

    Pozdrawiam,
    Łukasz.

  2. #2
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,392
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Niestety nie jesteś pierwszym, który przejechał się na interesach z w/w użytkownikiem.

    Miejmy nadzieję, że Twój post i zaistniała sytuacja coś zmienią........
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  3. #3
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Oczywiście Twój temat nie będzie usunięty.
    Załoga Forum będzie dbać aby był tu w temacie należyty porządek tylko.

    Jest to już bodajże drugi temat o tym uzytkowniku.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Dlatego kolejny raz przestrzegam przed wpłacaniem kasy. Lepiej zapłacić kilka złotych wiecej za pobranie ale miec pewnośc, że towar dojdzie.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Zwracam wszystkim użytkownikom uwagę na wzmożoną czułość przy zakupach poprzez forum.

    W ostatnich tygodniach miał miejsce przypadek oszustwa użytkownika który zamieścił ogłoszenie w dziale "kupie".

    Zgłosił się do niego nowo zarejestrowany użytkownik który miał na koncie tylko 1 posta w dziale przedstaw się i zaproponował przez PW cześć która była poszukiwana.

    Niestety użytkownik forum zgodził się na zapłatę z góry i towaru nie otrzymał.

    Konto "oszusta" zostało założone z zafałszowanego (proxy) adresu IP.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 750il
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    464
    BMW
    e32 750iL Highline
    Skąd
    Gdańsk
    Blog
    4
    chyba wiem o kogo chodzi. mial mi wyslac zdjecia czesci do e32. czekalem dwa tygodnie i nic.

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Niemniej jednak można dojść do jego prawdziwego IP. W internecie nikt nie jest anonimowy

  8. #8
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Niemniej jednak można dojść do jego prawdziwego IP. W internecie nikt nie jest anonimowy
    W przypadku drobnej czy jak to oni mówią znikomej szkodliwości czynu nikt nawet nie będzie drążył uzyskiwania adres ip od providerów proxy bo na koniec okaże się że z modemu się połączył z karty prepaid albo z punktu dostępu w restauracji która nie ma monitoringu.

    Ostatnio dosyć modną manierą jest łączenie się z niezabezpieczonych sieci w domkach jednorodzinnych.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  9. #9
    Hubert znów dajesz w du**ę , wstydź się !
    ♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥

    Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
    Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.

    AJK : (

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No dokładnie jak mówisz. Ale z tego co wiem to do 299zl jest wykroczenie a od 300pln'ów jest przestępstwo.

Podobne wątki

  1. Forumowicz na Wiocha.pl
    Przez sebobass w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 22:16
  2. nieuczciwy sprzedawca
    Przez ginspirations w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-03-2011, 14:48
  3. Nieuczciwy sprzedawca z Allegro
    Przez Mariusz735i w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 09-11-2010, 14:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •