ładny ładny wszystkie ładne. Napisz co ma na wypasie i fotki wnętrza. Moja e65 745 indyvidual też mnie cieszy ale dużo jej brakuje do mega wypasu. Dodaj jak ci się sprawuje. pozdrawiam
ładny ładny wszystkie ładne. Napisz co ma na wypasie i fotki wnętrza. Moja e65 745 indyvidual też mnie cieszy ale dużo jej brakuje do mega wypasu. Dodaj jak ci się sprawuje. pozdrawiam
Ładniutka - witam ;)
Dreams from Dreams - 7er...
Witam i pozdrawiam
No auto jest ładne. Ja osobiście nie lubię malowanych na ciemno felg, ale te jakoś tak pasują do całości, także jestem na tak. No i dywaniki czyściutkie. pozdrawiam.
B M W
Staram się pisać poprawnie po polsku.
No auto jest ładne. Ja osobiście nie lubię malowanych na ciemno felg, ale te jakoś tak pasują do całości, także jestem na tak. No i dywaniki czyściutkie. pozdrawiam.
B M W
Staram się pisać poprawnie po polsku.
Witam :D
~~ черный бумер ~~
Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A
ello
Witam ;)
Witam i pozdrawiam :) Autko super :) daj więcej fotek