Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: [e65] Grabarz wita

  1. #21
    Vip Vip Awatar Kristo
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    141
    BMW
    e65 745ia
    Skąd
    Elblag
    ładny ładny wszystkie ładne. Napisz co ma na wypasie i fotki wnętrza. Moja e65 745 indyvidual też mnie cieszy ale dużo jej brakuje do mega wypasu. Dodaj jak ci się sprawuje. pozdrawiam

  2. #22
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Ładniutka - witam ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Witam i pozdrawiam

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    No auto jest ładne. Ja osobiście nie lubię malowanych na ciemno felg, ale te jakoś tak pasują do całości, także jestem na tak. No i dywaniki czyściutkie. pozdrawiam.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    No auto jest ładne. Ja osobiście nie lubię malowanych na ciemno felg, ale te jakoś tak pasują do całości, także jestem na tak. No i dywaniki czyściutkie. pozdrawiam.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  6. #26
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Witam :D
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  7. #27

  8. #28

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    Cześć

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Witam i pozdrawiam :) Autko super :) daj więcej fotek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •