Witaj na forum :)
Też poczyniłem podobną wymianę E39 -> E38 i nie żałowałem ani chwili :)
Albo nie wyświetlają mi się zdjęcia, albo ich nie wkleiłeś... :)
Witaj na forum :)
Też poczyniłem podobną wymianę E39 -> E38 i nie żałowałem ani chwili :)
Albo nie wyświetlają mi się zdjęcia, albo ich nie wkleiłeś... :)