Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: niezamyka sie!!!

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    niezamyka sie!!!

    ostatnio cos zaczelo mi sie dziac, sporadycznie ale wydaje mi sie ze sie nasila, wyglada to tak, zamykam auto i zapykaja sie wszystkie drzwi oprocz tylnik lewych (za kierowcą) jak otworze i znowu zamkne wszystko jest normalnie, czasem jak otwieramwidac jak ten pypec od zamykania drzwi powoli (tz wolniej od wszystkich) sie wysowa, czasem nawet jak zamykam to potrafi sie lekko ruszyc ale nie zamknąc, ponownie otwieram i juz przy zamykaniu jest normalnie, co za jaja??? jak auto stoi w garazu gdzie jest chlodniej to niewystepuje, na sloncu czesto, przycisk chodzi bez oporu, tyle ze przy zamykanie niezawsze zamyka

    (ale sie rozpisalem)

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    też to mam już ponad rok :) i jakoś mi to nie przeszkadza :P

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    a ja ostatnio zauwazylem ze u mnie tez zaczely sie nie rowno zamykac i otwierac drzwi, jakos tak jedne szybciej drugie wolniej, nie na raz. i nie zawsze otwieraja sie wszystkie, eh

  4. #4
    Zamki Wam sie Panowie psuja. To jest sam zamek. U Casi123 tak sie stalo, ze nie wsposob bylo otworzyc. Drzwi po zaryglowaniu umarly. Jedyna opcja to bylo na zamknietych drzwiach rwac tapicerke, dostac sie do zamka itd. Moze warto to rozebrac za wczasu i przesmarowac? Samo pryskanie w zamek nie pomoze. Trzeba wyjac go na stol.

  5. #5
    Vip Vip Awatar casi123
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    311
    BMW
    e-38 750
    Skąd
    Gdańsk
    Sylwek bardzo Ci dziękujemy za reklamę :D Niech to będzie przestrogą dla innych :what:

  6. #6
    To raczej zacheta dla innych do zajrzenia tam gdzie trzeba. Przeciez wiecie ze ja tez nie wiedzialem ze w zamki trzeba zagladac. Zdziwienie moje bylo spore.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •