Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Bmw e38 740iL Kraków

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    115
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Sanok

    Bmw e38 740iL Kraków

    Witam
    Bardzo proszę o pomoc. Mocno zastanawiam się nad zakupem tego samochodu : http://otomoto.pl/bmw-740-long-bezwy...C23340724.html . Auto bezwypadkowe , do roboty jest nadwozie i progi ( jeśli ktoś mi powie czy przy progach jest dużo roboty był bym wdzięczny ) , jeśli chodzi o silnik to proszę o pomoc na co zwrócić uwagę jak powinien pracować i jakich głosów nie powinien wydawać . Jeśli ktoś wie coś na temat tego samochodu proszę o informacje . Z góry dziękuję .

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Auto znam z widzenia, nie jeździłem, nie sprawdzałem bliżej.

    Prezentuje się dobrze - bez zewnętrznych cech które mogą go dyskwalifikować przy pobieżnym oglądaniu.

    Było wystawiane przez dłuższy czas przez serwis "sprzedam go", była na forum dyskusja w której brał udział ktoś mocno zgrzany i zdecydowany za zakup tego.

    Przeszukaj wątki, powinieneś to znaleźć, do zakupu jak widać nie doszło, wypowiadałem się wtedy dość krótko doradzając że warto ją oglądnąć.

    Czemu się kupujący nie zdecydował wtedy - nie wiem, cena była wyższa, auto było użytkowane bo regularnie zmieniało miejsce postoju.
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,391
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Mimo tych rzeczy, które wymieniłeś do zrobienia cena mi się wydaję za niska biorąc pod uwagę choćby to, że to long.

    Likwidacja komisu, wyprzedaż, negacjacja ... a za chwilę możliwa zamiana, skupujemy auta za "kesz" coś mi tu nie pasuje...
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Z tym skupem za kesz to wiesz... idź i spróbuj sprzedać cokolwiek zobaczysz co za to możesz wyjąć w gotówce.

    To jest hasło jedynie i w takiej kategorii należy je traktować, możesz mi wierzyć, jestem bardzo na bieżąco z komisami.

    Co do 740iL cena z ogłoszeń zeszłej zimy różniła się znacznie, odstąpienie od mega chęci kupna, deklarowanej niegdyś na forum sprawia że należy podejść do sprawy w taki sposób żeby tego nie żałować i tyle.
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,391
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Co do metody działania komisów to sprawa oczywista... zamydlić zamydlić i wydoić ;)

    A odnośnie longa to tak jak napisałeś, skoro cena idzie w dół to możemy mieć różne przypuszczenia....
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    115
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Sanok
    Szukałem ale niestety nic nie znalazłem , może jest ktoś chętny kto się zna na tych silnikach i wie co i jak ma działać , bo ja nie miałem nigdy styczności z BMW całe życie w ciężarówkach mercedesa siedzę i tylko o tej marce ma duże pojęcie. Jeśli jest ktoś z Krakowa i ma czas w weekend to przywiozę odwiozę i zapłacę za fatygę .

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    299
    BMW
    E24 - 635 CSi, E32 - 750iL, E34 - 530i
    Skąd
    KRK
    Blog
    12
    Hehe, pan nakurbiał do 'Zachodniej Europy' na elpidżi z czakramu.
    Daj znać o której to ma być. Jak się zgramy (wiem, że nie zaczyna się zdania od 'jak') to podjadę z Tobą obejrzeć ten cut. Miałem fajne V8*, miałem V8 do duby, a na codzień jeżdżę przeciętnym V8. Wiem jak ma działać.

    *Ulubione alu V8 Marcina ;) - Mało brakowało a zdłubałbym Ci grzanie fotela dziś :)

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Znalazłem ci kolego ten wątek, przeczytaj go sobie dokładnie, jest kilka interesujących wzmianek:

    http://7er.pl/showthread.php/22669-740iL-prosba-o-ocene







    Cytat Zamieszczone przez Banol Zobacz posta
    Hehe, pan nakurbiał do 'Zachodniej Europy' na elpidżi z czakramu.
    Daj znać o której to ma być. Jak się zgramy (wiem, że nie zaczyna się zdania od 'jak') to podjadę z Tobą obejrzeć ten cut. Miałem fajne V8*, miałem V8 do duby, a na codzień jeżdżę przeciętnym V8. Wiem jak ma działać.

    *Ulubione alu V8 Marcina ;) - Mało brakowało a zdłubałbym Ci grzanie fotela dziś :)
    Na miejscu Pana co to wystawia chuchałbym już dziś na wszystkie pieczątki które mają się znaleźć w tym Serwishefcie od tego 4.4 :D

    Kolego z Sanoka, dostałeś szanse sprawdzenia tego auta przez osobę która mocno się do tego nadaje, jeśli więc twoje zamiary mają przełożenie w rzeczywistości, to nie musisz już robić nic poza wypłatą z konta, bądź skarpety i zaopatrzeniem się w długopis i dwa egzemplarze umowy K/S :D

    Niech tam będzie to *tfu*aluV8, moja szklana kula mówi że problemem tego auta będą progi z przyległościami, znając egzemplarze e38 z gatunku niepięknych i przechodzących w stan łączenia się z przyrodą, jest to temat trudny do trwałego wyplenienia.

    * Z tą sesją na fotel to wstyd że mnie nie było, Sitzheizung request jest naglący, bo korpo-grafik wykazuje przewagę nocek, z których powrót na zamarzniętym taborecie jawi się nielekko :D
    Ostatnio edytowane przez sz4l0ny ; 17-10-2012 o 23:03
    Czarne e32 w benzynie!


  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    115
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Sanok
    Chciałem bardzo podziękować użytkownikowi [Banol] za cenne , konkretne informacje które uzyskałem od niego oraz za to że był zemną podczas oględzin w/w samochodu. Jeszcze raz wielkie dzięki , teraz wiem na czym stoję i co mnie czeka po zakupie tego samochodu ( a już w 90% zdecydowałem się na zakup tego samochodu , gdyż została mi wizyta na kanale i oby w drogę ) .


    Mam Pytanie czy ktoś zna może użytkownika o nazwie : "Pawsen" jeśli ktoś ma z nim kontakt proszę o info.
    Ostatnio edytowane przez zuczek09 ; 24-10-2012 o 22:10

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    115
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Sanok
    Temat można zamknąć , gdyż zakupiłem ten samochód i jestem jego nowym posiadaczem :) Wszystkim dziękuję za pomoc !

Podobne wątki

  1. BMW 320d E46 Kraków
    Przez pasjonat w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-05-2011, 19:30
  2. BMW E32 740iL potrzebna buda
    Przez rodzinabmw w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2011, 22:23
  3. możliwość małego transporu Kraków-Racibórz(Baborów) - Kraków
    Przez Hubertus7er w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-09-2010, 08:33
  4. Kolejny Wypadek BMW - Kraków
    Przez xsilver w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 12-12-2009, 00:58
  5. Bmw Kraków -rabat
    Przez ŁukaszS w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 11:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •