Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Auto z gostynin-a

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Echhhh...jak tutaj dogodzić wszystkim?...że nie cofnął licznika na 190 tyś...nienormalny jakiś co :D...jak dla mnie furka fajna i godna uwagi.Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Piekne 7er. Jak dla mnie to jedna z najladniejszych na allegro i jesli trafi za jakis czas tutaj na forum, to bedzie jedna z najladniejszych na forum ;)

  3. #13
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Mi również się podoba. Myślę że co niektórzy szukają dziury w całym.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    104
    BMW
    750 e38
    Skąd
    szprotawa
    Blog
    1
    auto brzydkie przebieg strasznie duży kolor jakiś dziwny ogolnie wyglada na jak 13 letni samochód i jakby miał przebieg 200 a ma 300 tys ............ i czemu sprzedawca umył auto i odkurzył dziwne jasne wnetrze i po 13 latach trzeba uprać żeby sprzedać ........... a tak poważnie to jedno z ładniejszych jakie ostatnio widziałem na allegro jeśli silnik i skrzynią chodzą tip top to warto bo reszta widać że jest ok ........... wiekszość e65 gorzej na allegro wyglada (te po 50 000 pln )

  5. #15
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Bardzo ładnie e38 , jak dla mnie minus za silnik :) ,wyposażenie super ,data produkcji ciekawa :)

    Myślę ,że wielu z forum by chciało mieć auto w takim stanie jak to ,a wybrzydzają :D

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Mi również się podoba. Myślę że co niektórzy szukają dziury w całym.
    Jeśli to było m.in w nawiązaniu do mnie to tylko opisałem kilka szczegółów które się rzucają w oczy, a tapicerka to naprawdę wg mnie prana za bardzo bo nie wygląda już na miękką i miłą w dotyku, a zbitą.

    Sprzedawca zamiast koloryzować mógł po prostu napisać co i jak. Szczególnie że to nie pierwsze sprzedaje.

    Można zauważyć, że napisałem, że jest warta zainteresowania, i szczerze wygląda lepiej jak moja :)

  7. #17
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ogólnie napisałem. Każdy ma swoje zdanie. Ciekawi mnie jak to rozpoznajesz,po zdjęciach że skóra jest miękka lub nie Handlarz zawsze musi zachęcić do kupna bo z tego żyje więc i opis będzie trochę przesłodzony. Jednak patrząc na fotki wygląda na zadbaną i tyle.

    Silnik uważam że jest najlepiej trafiony. Jedyne co mnie zastanawia (chyba że na fotkach nie widać) to że trzecia strefa klimy (tzn tunel) jest w skórze.A pierwsza część tunelu nie jest w skórze. Czy to po prostu złudzenie optyczne. Chodzi mi o to czy występowały takie wersje.

    Nie chodzi mi o to że 3 strefa jest dołożona tylko o to czy były takie układy że przednia cześć tunelu bez skóry a tył tak.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Nigdy nie czytam opisow samochodu. Bo po co? I tak nigdy prawde tam nie ma. Trzeba zobaczyc na zywo i potem samemu ocenic co i jak.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    246
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    wawa(L)mokotów
    Z tego co tak czytam wasze wypowiedzi to może jednak zadzwonić do kolesia hehe nieźle zakręcona sprawa. A może ktoś z Was oriętuje się co to za plama czy jakaś naklejka na tylniej klapie? (białe). Może ktoś mieszka niedaleko i byłby wstanie obejrzeć te autko?
    Ostatnio edytowane przez chiken ; 16-10-2012 o 17:18

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    zapewne jakaś naklejka,

    weź od gościa VIN rozkoduj sobie zobaczysz co tam dokładnie jest

Podobne wątki

  1. Co to za auto ?
    Przez technics w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-02-2012, 20:28
  2. Auto z Danii ?
    Przez JACA_SZCZECIN w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2010, 15:17
  3. Czyje to auto?
    Przez Antykk w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 31-10-2010, 15:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •