Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: OPT Seicento

  1. #1

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    no tedek pojechal slusznie kolezke- przede wszystkim to nie zagra bo ma magnata- od tego zacznijmy :D fakt faktem wiejski T U N I N G (???) tylko za duzo smiechu bo nie kazdy ma sposnsorow ktorzy pakuja kase w auto (tedzika) a pozniej w sprzet (rowniez tedzika)... to ze chlopak wybral najgorsza marke (??blagam- marka??) co do audio haha ;D rozwalil mnie kolezka polka tylna buahahhahaha :)
    szymon skad ty takie XXX filmy wynajdujesz???? ku przetrodze? blagam- nie trzba haha pekalem jak to ogladalem
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Spoko - mi się najbardziej podobał free-air w kieszonce w drzwiach = "o myślałem, że to koło zapasowe" ;D ;D

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    nie no chłopak zdobył moje serce :) będę miał 1 ( pierwszą) sztukę E38 z aluminiowymi wycieraczkami - (wywalenie mnie z tego klubu mnie wtedy nie zdziwi :P)

  5. #5
    A blacha na pedala i lotka - bo zawsze mozna poprawic aerodynamike - gucio jest boski

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Qrtka na wacie!
    Pomijam smiesznosc tego mlodego osobnika bo mlodosc ma swoje prawa... Czy nie ma w jego otoczeniu kogos kto powie mu prawde?
    Uwazam,że jak nie mam kasy na przerabianie auta to jezdze serią! Do tego trzeba dojrzec, ale dlaczego ktos starszy mu nie wytlumaczyl ze sie w tv osmieszy!
    ŻENUŁA!!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •