Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [e38] Co myślicie o tym egzemplarzu

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole

    [e38] Co myślicie o tym egzemplarzu


  2. #2
    Z wyposażenia jest wszystko co potrzebne. Szyby conajwyżej sa podwójne, a nie pancerne, no i do pełnej opcji (jak zapewnia sprzedający) to jej jeszcze daleko, ale i tak jest dobrze. Cena normalna, ale jak to przy zakupie auta, wzmożona czujnośc to podstawa. Na pewno poza tym co zwykle się sprawdza, trzeba by zwrócić uwagę czy działa SEDC. Tylny zderzak wydaje mi się coś nie teges, ale one miały to do siebie że nawet przy lekkim puknięciu przekrzywiały się. O przebiegu się nie wypowiem, bo wiadomo jak to u nas jest. Cuda się zdarzają, ale jak często? W sumie ja prywatnym autem robię koło 12.000km/rok, a mój ojciec nie robi nawet 10 tyś... A tu wychodzi koło 13.500. Co za różnica. Trzeba jechać i obadać. Gdyby nie to że 4 tygodnie temu kupiłem auto, to chyba bym się nią zainteresował
    Ostatnio edytowane przez Jey ; 12-10-2012 o 00:52

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Moim zdaniem podejrzanie niska cena jak za takie wyposażenie:
    - long,
    - moonroof,
    - niski przebieg,
    - sedc,
    - podwójne szyby,

    ...hmmm.. Ale może to właśnie okazja?
    Nein! Mein Schnitzel!

  4. #4
    A która E38 niezrzeszona na forum nie jest dla nas podejrzana? My nawet w perełkach w słusznej cenie rzędu 40tyś zł wietrzymy podstęp ;)

    A ta omawiana faktycznie jest dość tania jak na rocznik i wypas, przebieg raczej nieoryginalny, ale takie są u nas realia. Auto tej klasy z motorem V8 czy V12 nie jest łatwo sprzedać. A jak napiszesz że auto ma 380tyś przelotu to nikt nie zadzwoni. Cofniesz na 200tyś i każdy wie że kręcony, ale mimo wszystko łatwiej furę pogonić.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Maciek1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    297
    BMW
    e 38 728iA e46 coupe 328i ; ex e38 740iA
    Skąd
    Mazowieckie
    tył jakoś nisko leży

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Cena jak cena wydaje mi się normalna za podobną sprzedawałem 750 i 730 a były w dość dobrym stanie. Jedynie co mi się wydaje to że trochę leżą tylne koła. Jakby ktoś się znalazł z okolic Starogardu to niech da znać PW, bo lecieć oglądać wrak przez całą Polskę trochę mi się średnio widzi. Dzięki za pomoc.

  7. #7
    Dobra, niechże ktoś z okolic GST poświęci te pół godziny + kilka litrów paliwa i w czynie społecznym podskoczy oglądnąć to auto. Chłopaki są zainteresowane, a rypać 400km w jedną stronę żeby się okazało po minucie że bez kija od miotły nie podchodź, to średni biznes. Fura wygląda ok, wypas jest, cena atrakcyjna, trzeba by to obadać.

    A tył siedzi pewnie przez SEDC. U mnie siedział podobnie nisko jak wylało uszczelnienie amorów. Nówka, o ile pamiętam, kosztowała ok 2500/szt, ale gdzieś na forum był kiedyś kontakt do gościa który za kilka stówek robi te uszczelnienia. Facet był chyba z okolic GD.
    Ostatnio edytowane przez Jey ; 13-10-2012 o 08:26

  8. #8
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Na pierwszy rzut oka wygląda przyjemnie.

    Z minusów:
    - SEDC
    - listwa przy fotelu pasażera (czarna) jakoś krzywo wsadzona, albo odpada, albo ktoś ściągał, aby się dostać do osłony i np. do LCM :)
    - przednie kierunkowskazy
    - zastanawiam się gdzie jest antena z tylnej szyby...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    mala butla z lpg, zasieg pewnie z 250 km :P
    Sam przed chwila sie nia zainteresowalem, ale przeraza mnie odleglosc do pokonania.
    Druga sprawa - na jednym ze zdjec widac Warszawskie tablice...troche dziwne.
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  10. #10
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    moim zdaniem bardzo ładny egzemplarz ładne wyposażenie cudowne edc jak ktoś nie miał to nie doceni long a więc ma nivo dwie śrubki i tył stoi jak u kozaka albo jak kto sobie życzy o ile jest sprawne cena przyzwoita moim zdaniem vin konfrontacja przebiegu w aso jak wszystko ok w auto i w drogę powodzenia takie nie czekają długo na pasjonata marki

Podobne wątki

  1. Co o tym myślicie? Valve saver...
    Przez zephyr84 w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-03-2012, 07:20
  2. Co myślicie o tym egzemplarzuE65 730d lift?
    Przez bronko86. w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 09-02-2012, 10:05
  3. Nowa 5er co o tym myślicie?
    Przez coboss w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 14-12-2009, 13:31
  4. co o tym myślicie
    Przez miglanc153 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 08:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •