Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Przerobka ukladu wydechowego....

  1. #11
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Kole 18bede rozbierałauto, bo padł mi czujnik rozrządu i musze wymienić (gasł sam na D na światłach )to i moge się po robocie przez centrum karnąć ;)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Dzieki Anatol za poswecony mi czas. Bylo bardzo milo Ciebie poznac, jak rowniez zobaczyc wreszcie z bliska Twoje cudo....wyglada pieknie! Niestety zalamales mnie tym jak Twoja pieknie chodzi.....podkreslam tu slowo pieknie... w porownaniu z tym jaki ja efekt osiagnalem ta sama przerobka :( jeszcze raz dzieki za spotkanie i za podwiezienie ta piekna ALPINA :)
    Boze...jak ja bym chcial wlasnie taki efekt akustczny osiagnac... :/ zreszta wizualny tez :oops:
    pozdro....

  3. #13
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Mnie również było miło poznać ;) Muszę zobaczyś w realu "efekt" i coś poradzimy ;)
    Będzie dobrze ,następnym razem na 2 fury :]

    Pozdrawiam :D

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Badstuff trzeba było się ustawić ze mną byś mógł w realu ocenić ..... ;)
    Nie parkowales wczoraj samochodu na ursynowie, kolo Belgradzkiej ??
    Bo wlasnie widzialem wczoraj podobna 7-ke z bardzo fajnie brzmiacym wydechem ;)

  5. #15
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa

  6. #16
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    no i już posiekałem wydechy w 2.8 :) postaram się to nagrać jak już odbiorę autko ale powiem ,że budowa tłumika jest inna niż w silnikach V8 i tutaj troszkę zaryzykowałem ale jak wyszło - sami ocenicie :) ( ja jestem zadowolony )

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    no i już posiekałem wydechy w 2.8 :) postaram się to nagrać jak już odbiorę autko ale powiem ,że budowa tłumika jest inna niż w silnikach V8 i tutaj troszkę zaryzykowałem ale jak wyszło - sami ocenicie :) ( ja jestem zadowolony )
    no to dawaj bo jestem mega ciekawy- od jakiegos czasu (od czasu jak uslyszalem wydech sebka ;) ) zastanawialem sie wlasnie jak to bedzie brzmiec w r6... chociaz filmik i tak nie odda tego co posluchanie na zywca ;)
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  8. #18
    No to spotkajmy sie w polowie drogi pomiedzy Bialymstokiem a Wroclawiem czyli u mnie i osluchamy! ;D

  9. #19
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    poskładam auto i się wybiorę gdzieś w polskę :)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Odkopie troche temat bo zaczalem sie interesowac przerobka wydechu. Czy ktos mi moze poradzic jak zrobic zeby bylo milo ale nie ciac dziur w zderzaku ? Czy moze wyciecie tylko srodkowych tlumikow poprawia dzwiek w znacznym stopniu ? Myslalem o wsadzeniu jakiegos Ultera ale jak juz wspomnialem nie podoba mi sie ciecie zderzaka chce zeby auto mialo wyglad klasyczny bez takich udziwnien ale uwazam ze na seryjnym wydechu jest za cicho. Jak ktos dysponuje jakimis filmikami z roznymi rodzajami przerobek to bede wdzieczny.
    Oczywiscie idealnym dzwiekiem jest ten z samochodu mojego kumpla http://www.youtube.com/watch?v=lSukX2t4ihw ale to Magnaflow i za chiny mi go nie chce sprzedac ;) dla takiego tlumika to bym moze nawet ten zderzak poswiecil.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •