Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 11 do 17 z 17

W±tek: Ma³e porównanie cen w popularnych sklepach z czê¶ciami

  1. #11
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Do³±czy³
    Nov 2010
    Posty
    3,381
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Sk±d
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez kotsylwester Zobacz posta
    A mi szkoda czasu na dzwonienie w 5 miejsc.
    A czekanie na zwrotnego maila lub siê niedoczekanie, to nie strata czasu?
    Tyle ode mnie, dziêkujê.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  2. #12
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar brunoz
    Do³±czy³
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Sk±d
    Katowice
    Blog
    11
    Ch³opaki nie k³óæcie siê - jak sprawa pilna to wiadome, ¿e siê dzwoni albo bierze co akurat jest.
    Ale jak mo¿na siê spokojnie przygotowaæ do planowanej akcji (i nie mówiê trylko o samochodzie, bo mo¿na przecie¿ pytaæ w hurtowni budowlanej o cement czy p³ytki), to co szkodzi zrobiæ rozeznanie?

    Ja raz kupi³em na Silesia Parts jak±¶ czê¶æ i cenowo by³o ok i porównywalnie z innymi sklepami. Ale w tym przypadku np. maj± wysok± cenê. Wolê te pieni±dze przeznaczyæ na majstra, który bêdzie te rurki instalowa³ (zamiast samemu to robiæ) albo na lody, na kwiatek dla ¿ony, czy mo¿e na trzeci filar..


    I jestem podobnego zdania - jednym razem klient kupi co¶ drobnego, a innym razem przyjdzie po grubsze rzeczy i zostawi tysiaka.

    No i nie wyobra¿am sobie dyktowania tych wszystkich numerów OE i zapisywania ich cen na kartce. Niech zrobi to sprzedawca, je¶li mu zale¿y na kliencie. Taka praca.
    Nein! Mein Schnitzel!

  3. #13
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar kotsylwester
    Do³±czy³
    Jan 2010
    Posty
    109
    BMW
    V8 Manual
    Sk±d
    Józefów
    Nikt siê nie k³uci:) Maila mogê wys³aæ z pracy, pó¼nym wieczorem, w niedzielê itp. Maila wysy³am w kilka min do 10 firm. Dzwoniæ nie zawsze mo¿na z pracy, z samochodu (kierowaæ i dyktowaæ czê¶ci nie ma jak zapisaæ). Oczywi¶cie jak potrzebujê szybko: Dzwoniê. Z drugiej strony jak sprzedawca ma klientów to te¿ nie raz woli na spokojnie odpisaæ na maila ni¿ mi dyktowaæ ceny jak przed nim siedzi klient, który czeka na obs³ugê. Na maila mo¿na spokojnie odpisaæ, przemy¶leæ ofertê (w przypadku suchych cen czê¶ci to siê nie liczy) itp. itd.

    Pomijam Allegro gdzie na gêbê nie wolno siê upewniæ o szczegó³y towaru. Zawsze na pi¶mie, inaczej nici z reklamacji, rozmowy przez tel mo¿na siê wyprzeæ, albo sprzedawca powie: "Nie zrozumieli¶my siê"
    Ostatnio edytowane przez kotsylwester ; 12-10-2012 o 12:33

  4. #14
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Sk±d
    Dolny Slask
    Wracajac do sedna tematu- cena ori czesci wypadla lepiej jak zadowalajaco (az sam sie zdziwilem ze to jedna z tanszych opcji), wiec nie ma co sie czaic zamawiaj wszystko ori :)

    Ka¿dy cz³owiek jest jak ksi±¿ka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkowaæ te z³e !!!

  5. #15
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar brunoz
    Do³±czy³
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Sk±d
    Katowice
    Blog
    11
    W³a¶nie tak zrobiê.
    Zastanawiam siê jeszcze nad pomp± SKF albo Ruville. Kto¶ jednak psioczy³ na Ruville, a SKF ponoæ id± na pierwszy monta¿. Czy tak?

    Jeszcze jedna rzecz apropos zamienników, w sumie nawet pasuj±ca do tematu:
    - ori wisko kosztuje ponad 300 i jest na cycku i oleju
    - wisko Meyle za 180 jest na sprê¿ynce i dziêki temu nieczu³e na przechowywanie albo wycieki.

    Ja przez 1,5 roku mam wisko na sprê¿ynce, ale od E36 i dzia³a bezb³êdnie, zreszt± by³o kupione u¿ywane do E36, wiêc przebieg ma na pewno spory.
    Powa¿nie zastanawiam siê nad tym sprê¿ynkowym Meyle, po przeczytaniu niezliczonych w±tków dot. wylewania siê oleju czy regeneracji kropelk± z ASO Toyoty.
    Nein! Mein Schnitzel!

  6. #16
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar qba
    Do³±czy³
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Sk±d
    Warszawa
    Kilkuktornie korzysta³em ze sklepu czescidobmw.pl i jestem bardzo zadowolony. Przystêpne ceny i bardzo mi³a obs³uga (odpowiedzi na maile wrêcz natychmiastowe). Tak wiêc polecam! Sklep jest prowadzony przez Maæka który jest wielkim mi³o¶nikiem E32 750iL.

  7. #17
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar kotsylwester
    Do³±czy³
    Jan 2010
    Posty
    109
    BMW
    V8 Manual
    Sk±d
    Józefów
    Potwierdzam, (mimo i¿ nie dokona³em zakupu) ofertê mailow± otrzyma³em niemal natychmiastowo, dos³ownie po kilku minutach.

Podobne w±tki

  1. e32 vs e38 vs e65 - porównanie
    Przez adrian_76 w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 08-03-2016, 07:03
  2. ciekawe porównanie: Audi. Mercedes. BMW
    Przez Wies³aw w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-02-2011, 19:54
  3. [video] e38 porównanie odbioru tv
    Przez FuTuRee w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-10-2010, 11:47
  4. Koniec szrotów z u¿ywanymi czê¶ciami
    Przez michal_5000 w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 11-03-2010, 14:29

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •