Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka wyniki od 11 do 17 z 17

Wtek: Mae porwnanie cen w popularnych sklepach z czciami

ULA Vip Awatar tequila1909
    Doczy
    Nov 2010
    BMW
    E32 735i 1990r. E38 728iA 1996r.
    Skd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez kotsylwester Zobacz posta
    A mi szkoda czasu na dzwonienie w 5 miejsc.
    A czekanie na zwrotnego maila lub si niedoczekanie, to nie strata czasu?
    Tyle ode mnie, dzikuj.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

Dowiadczony Uytkownik Awatar brunoz
    Doczy
    Mar 2011
    BMW
    E38 740iA
    Skd
    Katowice
    Blog
    11
    Chopaki nie kcie si - jak sprawa pilna to wiadome, e si dzwoni albo bierze co akurat jest.
    Ale jak mona si spokojnie przygotowa do planowanej akcji (i nie mwi trylko o samochodzie, bo mona przecie pyta w hurtowni budowlanej o cement czy pytki), to co szkodzi zrobi rozeznanie?

Ja raz kupiem na Silesia Parts jak cz i cenowo byo ok i porwnywalnie z innymi sklepami. Ale w tym przypadku np. maj wysok cen. Wol te pienidze przeznaczy na majstra, ktry bdzie te rurki instalowa (zamiast samemu to robi) albo na lody, na kwiatek dla ony, czy moe na trzeci filar..

I jestem podobnego zdania - jednym razem klient kupi co drobnego, a innym razem przyjdzie po grubsze rzeczy i zostawi tysiaka.

No i nie wyobraam sobie dyktowania tych wszystkich numerw OE i zapisywania ich cen na kartce. Niech zrobi to sprzedawca, jeli mu zaley na kliencie. Taka praca.
    Nein! Mein Schnitzel!

Zaawansowany Uytkownik Awatar kotsylwester
    Doczy
    Jan 2010
    BMW
    V8 Manual
    Skd
    Jzefw
    Nikt si nie kuci:) Maila mog wysa z pracy, pnym wieczorem, w niedziel itp. Maila wysyam w kilka min do 10 firm. Dzwoni nie zawsze mona z pracy, z samochodu (kierowa i dyktowa czci nie ma jak zapisa). Oczywicie jak potrzebuj szybko: Dzwoni. Z drugiej strony jak sprzedawca ma klientw to te nie raz woli na spokojnie odpisa na maila ni mi dyktowa ceny jak przed nim siedzi klient, ktry czeka na obsug. Na maila mona spokojnie odpisa, przemyle ofert (w przypadku suchych cen czci to si nie liczy) itp. itd.

Pomijam Allegro gdzie na gb nie wolno si upewni o szczegy towaru. Zawsze na pimie, inaczej nici z reklamacji, rozmowy przez tel mona si wyprze, albo sprzedawca powie: "Nie zrozumielimy si"
    Ostatnio edytowane przez kotsylwester ; 12-10-2012 o 11:33

Moderator Mod Awatar BOSS
    Doczy
    May 2007
    BMW
    740i
    Skd
    Dolny Slask
    Wracajac do sedna tematu- cena ori czesci wypadla lepiej jak zadowalajaco (az sam sie zdziwilem ze to jedna z tanszych opcji), wiec nie ma co sie czaic zamawiaj wszystko ori :)

Kady czowiek jest jak ksika, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkowa te ze !!!

Dowiadczony Uytkownik Awatar brunoz
    Doczy
    Mar 2011
    BMW
    E38 740iA
    Skd
    Katowice
    Blog
    11
    Wanie tak zrobi.
    Zastanawiam si jeszcze nad pomp SKF albo Ruville. Kto jednak psioczy na Ruville, a SKF pono id na pierwszy monta. Czy tak?

Jeszcze jedna rzecz apropos zamiennikw, w sumie nawet pasujca do tematu:
    - ori wisko kosztuje ponad 300 i jest na cycku i oleju
    - wisko Meyle za 180 jest na sprynce i dziki temu nieczue na przechowywanie albo wycieki.

Ja przez 1,5 roku mam wisko na sprynce, ale od E36 i dziaa bezbdnie, zreszt byo kupione uywane do E36, wic przebieg ma na pewno spory.
    Powanie zastanawiam si nad tym sprynkowym Meyle, po przeczytaniu niezliczonych wtkw dot. wylewania si oleju czy regeneracji kropelk z ASO Toyoty.
    Nein! Mein Schnitzel!

Zaawansowany Uytkownik Awatar qba
    Doczy
    Sep 2011
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skd
    Warszawa
    Kilkuktornie korzystaem ze sklepu czescidobmw.pl i jestem bardzo zadowolony. Przystpne ceny i bardzo mia obsuga (odpowiedzi na maile wrcz natychmiastowe). Tak wic polecam! Sklep jest prowadzony przez Maka ktry jest wielkim mionikiem E32 750iL.

Zaawansowany Uytkownik Awatar kotsylwester
    Doczy
    Jan 2010
    BMW
    V8 Manual
    Skd
    Jzefw
    Potwierdzam, (mimo i nie dokonaem zakupu) ofert mailow otrzymaem niemal natychmiastowo, dosownie po kilku minutach.

Podobne wtki

1. e32 vs e38 vs e65 - porwnanie
    Przez adrian_76 w dziale NA KADY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 08-03-2016, 06:03
  2. ciekawe porwnanie: Audi. Mercedes. BMW
    Przez Wiesaw w dziale NA KADY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-02-2011, 18:54
  3. [video] e38 porwnanie odbioru tv
    Przez FuTuRee w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 4