Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: [tuning] Zmiana wizerunku E38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106

    [tuning] Zmiana wizerunku E38

    Witam z racji ze niedlugo zakoncze zabudowe audio w mojej 7 zaczynam rozgladac sie nad nowymi zajeciami ktore moga poprawic wizualnie auto tym razem. Po pierwsze chcialbym pomalowac felgi , dokladnie sam srodek a zostawic tylko rant i go wypolerowac .Ale wlasnie nie wiem czy bedzie pasowalo do srebnej felgi z srodkami czarnymi i polerowanym rantem a dokladnie moje fele Mpowera. Ponizej kilka fotek jak to wyglada obecnie i jeslli by ktos posiadal jakies foty wlasnie tych felg jak wygladaja w dwoch kolorach prosze o wrzucenie lub ewentualnie przerobka moich fotek przez osobe obeznana w grafice jak to by wygladalo po przerobkach i jak wam sie to widzi.

    Rowniez mysle nad pomalowaniem grila na czarno. W mojej poprzedniej czarnej e39 po zmianie koloru na czarny wygladalo super ale zastanawia mnie to czy do jasnego koloru to bedzie pasowac. W sumie u mnie jest sporo czarnego ale nie wiem czy to bedzie dobrze wygladac . Prosze rowniez jak powyzej o jakies fotki takiej 7 w kolorze srebnym z czarnym grilem i ewentualnie rowniez przerobka mojego zdiecia .
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Powiem Ci szczerze że do srebrnego takie przeróbki nie pasują. Felgi jak walniesz na czarno ( środek) to pomnijszą się wizualnie. A co do grilla to Ty masz chromline więc raczej poszedł bym w grill cały w chromie ( z 750tki ) niż malował go na czarno
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    7ka
    Gość
    oj Evan..... on ma shadowline ....;)

    moim zdaniem jest piekna taka jak jest!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    oj Evan..... on ma shadowline ....;)
    o cholera faktycznie ;D
    Ale i tak czarne nerki nie pasują :P
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    7ka
    Gość
    grafikiem nie jestem ,programu do takich spraw tez nie.. zwykly Paint..ale sie staralem ;)

    gril i felga..







    jak dla mnie powinienes ja lekko obnizyc i nic wiecej

  6. #6
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    fele wygladają jaby miały max 15" :D
    Też jestem takiego samego zdania co 7ka. Najwyżej idź w większą felge. W UK macie zajebi.te drogi więc 19" to minimum
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #7
    7ka
    Gość
    dokladnie... od 19" mozna kombinowac z rantem ;)

    obniz ja o okolo 40mm a zobaczysz ze juz wtedy twoje 7em bedzie mialo to cos ;) nie obawiaj sie o komfort..nic nie stracisz..wiecej zyskasz!!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    178
    BMW
    E65
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    dokladnie... od 19" mozna kombinowac z rantem ;)

    obniz ja o okolo 40mm a zobaczysz ze juz wtedy twoje 7em bedzie mialo to cos ;) nie obawiaj sie o komfort..nic nie stracisz..wiecej zyskasz!!
    Swiete słowa...zgadzam sie :)
    5.0 V8 IROC-Z28

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106
    Co do zawiasu to ona juz jest chyba obnizona bo przed kupnem jezdzilem jeszcze innymi i nie byly takie twarde jak moja i wyzej staly. Co do felg to nie zaspecialnie to wyglada ale z czarnym grilem nie jest zle jak widac na zdieciu po przerobce. O felgach myslalem ale mam na swoich nowki 4 opony i szkoda kupowac mi nowe felgi jak te nie sa najgorsze.Upatrzylem sobie takie cos jak bym mial kupowac http://cgi.ebay.co.uk/20-RIMS-BLACK-...3286.m14.l1318 tylko zona marudzi ze te sa dobre i nowe opony i po co kupowac nowe zaa tyle kasy. Co o nich myslicie ?
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  10. #10
    7ka
    Gość
    zona ma duzo racji :) ladne felgi nowe opony... zreszta jesli nie chcesz obnizac to nawet i 20" nie bedzie dobrze wygladac..

    co do tych felg... ja nie zalozylbym ..a czemu.. bo firma krzak,sa za waskie.. ogolnie wzor moglby byc..

    wiesz przerobka jaka wykonalem to lipa... napewno w realu jest lepiej.. gril powiem ci ze w tym kolorku moze i bylby nawet smaczny..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •