Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Bmw e38 400 km

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    678
    BMW
    e65 730d :)
    Skąd
    Bydgoszcz / Flensburg
    To po co ktos wklada tyle kasy i pracy w auto i potem je sprzedaje? Tracac przy tym pewnie kilkanascie tysiecy zl ? Prawda jest taka, ze kupca to on dlugo nie znajdzie, a jak znajdzie to pasjonata, ktory wszystko sprawdzi,a jest co sprawdzac..

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez Smoku Zobacz posta
    To po co ktos wklada tyle kasy i pracy w auto i potem je sprzedaje? Tracac przy tym pewnie kilkanascie tysiecy zl ? Prawda jest taka, ze kupca to on dlugo nie znajdzie, a jak znajdzie to pasjonata, ktory wszystko sprawdzi,a jest co sprawdzac..
    Święte słowa. Sprzedanie takiego auta graniczy z cudem. Facet wie co ma i moim zdaniem jest to warte tej ceny, ale znalezienie chętnego może trwać dłuuuugie miesiące.

    A co do A/T w E39 M5, to wcale mnie to nie dziwi że na ten durny runek US wychodziły takie wersje. Wcześniej chodziło mi o to, że dla mnie auto klasy 7er powinno mieć skrzynię automatyczną. Manual by był po prostu męczący. Owszem, taka skrzynia jest ok, ale tylko w autach typu M3, M5, które generalnie służą do zap*****. W takich sytuacjach ręczna skrzynia jest dla mnie jedynym sensowym rozwiązaniem.

    A wracając do omawianej 7er, to wnętrze ma przepiękne. Nawet nie wiem, czy nie fajniej wygląda połączenie granat/beż niż czarny/beż. Ehh, a pomyśleć że jeszcze 3 lata temu byłem zagorzałym przeciwnikiem wszystkiego co granatowe w środku :P 3 najlepsze rzeczyw tym aucie (poza maszynownią) to fotele, felgi i drewno z paskiem. Na koniec takie pytanko: czy ta wersja foteli wychodziła z masażem?
    Ostatnio edytowane przez Jey ; 07-10-2012 o 16:41

  3. #23
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Z tego co mi wiadomo w tej wersji foteli nie było masażu.

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    mozliwe, że te M5, które widzieliście były przerobione, przez leniwych amerykanów :) w końcu S62 ma takie samo wyjście na skrzynię jak M60/M62 także podejdzie pewnie i 5HP30 i 5HP24 ( ale ta tego nie wytrzyma co generuje S62 ).

    natomiast co do powodu sprzedazy to ja obstawiam jeden: niedobór mocy gośc pewnie ma tak jak ja ile nie ma po czasie sie nudzi i szuka mocniejszych wrażen a tam juz nie ma co zeswapowac bo V12 juz jest na światłowodach niestety

  5. #25
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Myślisz że v12 lepiej idzie od s62 nawet po małych przeróbkach??

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez mandrax1 Zobacz posta
    Myślisz że v12 lepiej idzie od s62 nawet po małych przeróbkach??
    zaczyna się:D ...Co do auta to jest mega.Cała rodzina z 3ema e38 mieszkała koło nas na zlocie w 2011r i wszystkie auta mega zadbane

  7. #27
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Krzychu skucha :-P Miałeś chyba na myśli S85, a ten silnik nie jest V12 tylko V10 ;)




    ~ wysłane poprzez Tapatalk

  8. #28
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez mandrax1 Zobacz posta
    Myślisz że v12 lepiej idzie od s62 nawet po małych przeróbkach??
    W skandynawii zrobili V12 twin turbo i nakręcił na pomiarach grubo ponad 1000 KM, ale to "duża przeróbka" ;)!!
    http://www.bilforumet.no/andre_forum...hk-1588nm.html

    Co do "małych przeróbek" -- IMHO już sama modyfikacja dolotu (ITB, airbox, krótkie trąby) i wydechu zrobi z M73N coś fajnego. Może będzie to okolica 500-600KM, może wyżej...
    Koszty takich "małych" przeróbek to już zupełnie inna sprawa...
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    chodziło mi o V10 i S85 jak dobrze Tuczi zauważył z M73 wyciągnięcie choćby tych 400KM to będa koszty całkiem nieopłacalne

    chyba, że silnik 6,0V12 z e-65 ale tu tez już światłowody i do tego nie był zbyt trwały

Podobne wątki

  1. m60b30 prawie 400 000 przebieg, jaki olej?
    Przez Dawid7er w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-04-2011, 21:46
  2. E32 za 16.400, czy ktoś widział, czy ktoś coś słyszał?
    Przez Marcin-e32 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 24-06-2010, 13:26
  3. BMW 7series. Film reklamujący BMW e38
    Przez Supermen w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-06-2009, 01:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •