Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: co wybrac?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    co wybrac?

    od pewnego czasu zastanawiam sie nad kupnem dodatkoweg samochodu za nieduze pieniadze puki co mysle o alfie 166 albo mercedesie okularze oczywiscie chodzi mi o autko w dieslu. moze macie jakies inne pomysly tak jak powiedzialem samochod nie bedzie czesto uzywany (zostawiam sobie rezerwe w gdyby moja 7 sie popsula) gorna granica to 20 000zl wymagania duzy, diesel, klima i automat i oczywiscie w miare ogarniety. (e-39 odpada dlatego ze w mojej okolicy ostatnio pojawilo sie za duzo samochodow tego typu w wiekszosci jezdza nimi ludzie ktorzy jezdzili wczesniej maluchami puzniej polonezami, e-36 no i teraz e-39 po zajebistym tiuningu wiec chyba rozumiecie o co mi chodzi)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Alfa 166: okropnie drogie części, zamienników nie dostaniesz. Ogólnie auto ma opinię zdecydowanie mniej awaryjnego niż 156. Ja bym chyba brał.
    Okularus: Rdza... a tak, to silniki chyba nie do zajechania

  3. #3
    7ka
    Gość
    zadne z tych aut...

    alfy musisz kupic dwie..druga w razie czego na czesci...poprostu te auta nie maja opini dobrych..

    mercedes...mialem e220 cdi... generalnie temu modelowi nic nie jest ale rdzewieje... w innych wiem ze wtryski pompa...tak jak zwykle to bywa w zle exploatowanym dieslu..

    ja polecam ci cos innego

    sam uzytkuje to auto,ekonomiczne bezawaryjne ..wlasciwie to zony auto.. VW golf 4 1.9 tdi 90ps..

    ale jesli mialbym cos z mocnym diesslem to chyba audi A6 buda C4 rok 1997 1.9/2.5tdi ostatnie A6... ktoe naprawde bylo tanie i mocne

  4. #4
    7ka
    Gość
    takie cos... to pocisk...kiedys jechalem ;D nigdy tego nie zapomne

    http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vns2k1ctorch

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    tylko ze golf jest dla mnie troch maly ja lubie czuc przestrzen w samochodzie. a wlasnie o okularze 2,2 cdi myslalem a co powiecie na to http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...l&pageNumber=1

  6. #6
    7ka
    Gość
    nigdy juz nie kupilbym okulara...ja mialem 2002 rok prawie nowke jak kupilem...jestem tym autem zdegustowany...

    do tego ja nie jestem duzy.. a mialem malo miejsca... ja szczerze odradzam

    wiku chyba ma do sprzedania okulara ;)

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Hmm co do alfy to moi rodzice mają alfe 166 2.4JTD ale już po lifcie i kurde nie powiem złego słowa o niej. Ma już najechane 150Tkm i nic się nie dzieje. Co do zamienników to są i to w dobrych cenach. Zawiecha słabsza niż w "niemcach" ale reszta jest ok. Byłem miło rozczarowany tą alfą bo sam miałem 156 jtd i byłem nią z lekka zdegustowany-szczególnie trzaskami tapicerki itd a w tej 166 już tego nie ma.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    7ka
    Gość
    525tds e39 ;) lub e38 725tds

    ale czemu diesel? nie moze byc Pb?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    725 tds wogole nie jezdzi a poza tym e-38 juz mam e-39 nie chce bo ten samochod powoli robi sie jak e-36 a do tego juz jeden silnik robilem a na temt tds,ow mam juz swoje zdanie nigdy w zyciu tds'a. diesel dlatego ze mam juz mocna benzyne wiec po co mi drugi samochod na benzyne a poza tym jezdzac dieslem moj portfel wogole na tym nie ucierpi ;) krotko mowiac chce miec samochod ktorym jezdze na codzien czyli 740 i klekota ktorym jezdze jak moja 7 stoi w warsztacie lub jezdze nim sobie jak nie mam co robic.

  10. #10
    7ka
    Gość
    a moze instalacja lpg prins... bedziesz mial wszystko w jednym ;)

    co do e39 to fakt ze jest ich juz mase..e36 zastapilo poloneza...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •