Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: [mechanika] Jakie amorki tyl przod E32

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice

    [mechanika] Jakie amorki tyl przod E32

    Witam
    Panowie mozecie mi podpowiedziec jakie amorki wybrac: do przodu monroe gaz 300 za sztuke za tyl 160 sztuka albo sachs 390 przod 275 tyl o kayabach nie mysle ... ktore wybrac ?? przyznam szczerze ze finanse kuleja tak wiec cos ten monroe mnie kusi w koncu renome jakas ma ale czekam na podpowiedzi

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Ja mam Bilstein B4 za 290pln przód i 280pln tył i jeżdzi się super, tyle że są nieco sztywniejsze niż Sachs czy Monroe... ;)
    A dlaczego pomijasz Kayabe...?

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Bo Kayabe robia w Hiszpanii i w tym momencie dla mnie nie jest brana juz pod uwage zwlaszcza ze we wczesniejszym aucie mialem dwie reklamacje w przeciagu 15 tys.
    Teraz wlasnie mam na wykonczeniu B4 plus z przodu krotsze sprezyny i nie sprawdza sie to zupelnie przy na naszym drogach twardo jak w kombajnie ;)

  4. #4
    A mimo wszystko Kayaba? Monroe to szmelc. Tutaj ja mam zle doswiadczenia. Jesli idzie o Blistein, to jest twardo.

    Slowik - a jak Twoje gorne mocowania amorow? Nic nie wspomniales! :x ;D

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Kayaba odpada mimo wszystko a co do Monroe akurat mam dobre wspomnienia :) co do Bilstein to nie mam akurat u siebie dobrych cen tak wiec chyba jednak wezme te Monroe

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Slowik - a jak Twoje gorne mocowania amorow? Nic nie wspomniales! :x ;D[/quote]
    A tam, nie warto wspominać... ;D Powinno się myśleć pozytywnie... ;D

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    a ja jestem w podobnym kierunku jak Sylwek - u siebie na przodzie zmieniałem na kayaba (oczywiście finanse) - inną opcją były monroe i sachs, ale cena mnie dołowała.
    Nie miałem porównania do bilstein, bo akurat nie miałem dostępnych.

    Na kayabach zrobiłem już jakieś 11tys km i póki co jest w porządku. A więc w moim przypadku pożyjemy zobaczymy.
    Jeśli chodzi o ceny, to ja miałem monroe w gorszej cenie niż u Ciebie, no ale wybierałem olejowe ze zwględu, że gazowe są miniej trwałe, a dodatkowo jak puszczają to w olejowych chociaż widać wycieki
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    coz dzieki za opinie jednak monroe juz kupiony czeka tylko na montaz moze do przodu zaloze sachsy choc cena jest z kosmosu ........ . . . . . ______

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    rok temu mialem ten sam problem - wybralem sachs - udalo mi sie wyrwac po znizkach za 320zł/szt !

    sa bardzo twarde i przud jest duzo sztywniejszy niz na moich starych sachs'ach ( ktore mialy po 80% ale jeden nie wytrzymał i sie posikał ;( )

    nie polecam niestety monroe - sa za slabe na polskie wyboje nazywane drogami...

    keyaba nie mialem wiec nie wiem ...

  10. #10
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    mam kayabe od roku do tego jamexy i nie narzekam wszystko gra sprawnosc po 72%

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •