Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: [mechanika] Jakie amorki tyl przod E32

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ...sprzedaję to wszystko na codzień...od kilku ładnych lat i powiem tak...

    -Bilstein
    -Sachs
    -Kayaba

    ...resztę odpusc sobie...

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez e32maaaciek
    -Bilstein
    -Sachs
    -Kayaba

    ...resztę odpusc sobie...
    Dokładnie.
    Ja na przód ponad rok temu wsadziłem olejowe kayaby i fajnie się sprawują. tydzień temu sprawdzałem skuteczność tłumienia (u diagnosty odczyt przyczepności na skoczku) i wyszło 69%/67% na przodzie dla kayaba.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1
    witam panowie, dziś właśnie się okazało , że tez muszę wymienic amortyzatorki z przodu. Mechanik polecił mi KAYABA . Troszke nieufnie na niego spojrzałem , myśląc wczesniej o SAchs. Cena zrobiła swoje, a mechanik pogratulował wyboru i powiedział, że już dużo założył Kayaba i klienci zadowoleni są. Za jakis czas napisze jakie wrażenia i czy wszystko ok.

  4. #24
    Ale najpierw napisz ktoś ty i pokaż jaką siódemką jeździsz kolego :).

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Kolego dobermann
    skoro zaakceptowałeś regulamin to prosimy się do niego dostosować
    - pkt. 5 regulaminu => dział "Przedstaw się..." ;)
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    112
    BMW
    730i bieda wersja
    Skąd
    zielona góra

    amory

    widze panowie ze krazycie pomiedzy tymi trzema firmami pomijajac cos co dla mnie jest kwintesencja amoryzatorów firma nazywa sie BOGE zakładałem je w kilku samochodach i zero problemów swietny komfort w swojej 7er mam takie na przodzie i na tyle widnieje na nich data produkcji 98r na stacji diagnostycznej pokazuje 80% przód 75% tył sa to amortyzatory olejowe
    , ja nic innego bym nie załozył :D
    radzik

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Boge szły chyba częsciowo na pierwszy montaż ...



    Ja kupiłem na przód sachs - sa bardzo dobre ( dodatkowo kupułem je taniej niż keyaby - ktoś zamówił na hurtowni i nie odebrał i zalegały ) .



    ja ostatnio sprawdzałem moje sachs i mają po 85% (a mają już chyba 2-3 lata) ...


    Co kiekawe z tyłu mam prawdopodobnie oryginalne amortyzatory i maja po 85-90% ... 65% to mam na oryginalnych amortyzatorach w renault safrane z 94 roku z przebiegiem 250tyś km. Ja nie do końca ufam tym trzepaczkom ...

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    258
    BMW
    E34,E60,E92 :)
    Skąd
    RZ/DW
    Dorzucę swoje trzy grosze :
    1. Seryjne gazówki na jakich kupiłem auto ( przód 75, tył 70 %) Monroe - wytrzymały rok
    2.Następnie na tył poszedł gazowy Sachs, przód - gazowa Kayaba ; Sachsy - ok , Kayaba-3000 km i śmieć.
    3.Po tych doświadczeniach założone zostały sprężyny Weitec -35 plus Bilstein B6 , niestety po 4 miesiącach przednie B6 poszły do reklamacji i w ich miejsce od dwóch miesięcy jest Koni z regulacją twardości, tylnie B6 - ok.
    Jeśli chodzi o stosunek jakość / cena to polecałbym dokładnie w takiej kolejnośći: Sachsa, następnie Bilsteina. Nadmieniam że Kayabę kupowałem via net, sklep uznał reklamację i oddali pieniążki, niemniej niesmak do produktu pozostał.
    E12 525 79' było....
    E32 735i manual 91' - ***** w crahstescie...
    E39 540i manual 96' było...

    E60 530iA 03'

    ...E34 S38B38 :)
    ...E92 S65B40 :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •