Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: E65 VS X53

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101

    E65 VS X53

    Witam

    Pod koniec roku szykuje mi sie zmiana autka. W gre wchodza 2 auta (naturalnie tylko 1 marki :) ) E65 I X53
    Ogolnie wolalbym e65 ale sa 2 powody dla ktorych mysle o x5:

    1. Bagaznik- a szczegolnie jego otwor. Do mojej e38 nie moge zmiescic wozka. Czy orientujecie sie czy w e65 jest wiekszy otwor bagaznika?

    2. Tylny naped. Wiem, wiem ,ze zaraz posypia sie na mnie gromy ale:

    Mnie juz nie bawi zarzucanie tylem ,jak troszke popada- a u mnie pada z 250 dni w roku :o
    Przed 7er mialem x-type (4wd) i co by tu nie mowic o tym aucie naped bajka-deszcz ,snieg ja bez stresu do przodu. Ja mam ASC+T ,kolega ma e38 po lifcie z DSC i ma to samo . Autko potrafi ,szczegolnie na rondach, pojsc sobie lekko bokiem.

    Jak to jest rozwiazane w e65, podpowiedzcie cos. Jest to nowa generacja ale czy macie podobne problemy?
    Aha, autka beda rocznikowo 2003..
    Panowie wypowiedzcie co o tym ogolnie myslicie. :papa:

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Ja tam brał bym X5... ;)
    W twoim przypadku, gdzie potrzebujesz rodzinnego auta, będzie to dużo lepsze (praktyczniejsze) rozwiązanie... ;)
    Poza tym nie wiem jak tobie, ale mnie się X5 bardziej podoba od E65.

  3. #3
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Jeśli X5 to bierz po 2004 bo wtedy był lift ( tak mi sie wydaje )
    A co lepsze hmmm gwestia gustu. Napęd przemawia za X5 natomiast prowadzenie i komfort za E65. Dla mnie idealne byłoby E65 z napedem na 4 koła. Ale F01 już ma mieć napęd na 4 więc czekamy ;D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    A ja już sie przekonałem do e65, ale tylko po lifcie i takie bym kupił.Ciężko Ci sie bedzie przestawić z luksusowego auta na terenowe. Jest to jednak całkiem inna jazda. Wiem to z doswiadczenia znajomych. Zawsze później chcieli wracać do limuzyny. no ale spróbować mozesz, może tobie sie spodoba jazda na innym "poziomie"?
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  5. #5
    I ja jestem za E53 po lifcie. Auto proste w naprawie, przy normalnej jezdzie skrzynka rozdzielcza wytrzyma. E53 ma stosunkowo malo wad. Jedna moja uwaga. Jesli to mialoby byc dla mnie, to tylko 4,4 benzyna. Szydka, spontaniczna z pieknym dzwiekiem. Diesel = cieknace turbo, wtryskiwacze, kolo pasowe, a malo nie pali. Poza tym najczesciej benzyna jest lepiej wyposazona, tyle ze ciezej znalezc.
    A dziecko/dzieci podrosnie, a tata kupi czteronapedowe F01

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    NIestety x5 bedzie max 2003 (jesli juz). E65 korci mnie nowym srodkiem , luksusowym wypsazeniem i wygladem. Prawdopodobnie tez bedzie miala mniejszy przebieg. Dzis jezdzilem x5 z 2001 4.4 litra. Hmmm cos w tym aucie jest... Panowie ale co z tym tylem, zarzuca na mokrym czy elektronika to zupelnie wyeliminowala?

  7. #7
    Tak naprwde nie przeskoczysz praw fizyki i da sie zarzucic tylem. Tak naprawde nie spotkalem sie tu w Polsce z tym, zeby iksy tylami lataly.

    Skok technologiczny jesli idzie o prowadzenie i trakcje to jest X6, ale to zupelnie inna bajka...

    A prawde mowiac niby to taka terenowka, a jest warta uwagi.

    Musisz sam zdecydowac, a w razie potrzeby pisz

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    Witam tez mysle nad zmiana na koniec roku na e65 :D i przegladam dosc czesto mobile i autoscauta wczoraj trafilem cos do ciebie e65 naped na cztery musisz poszperac

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez radi
    Witam tez mysle nad zmiana na koniec roku na e65 :D i przegladam dosc czesto mobile i autoscauta wczoraj trafilem cos do ciebie e65 naped na cztery musisz poszperac


    ?????????????????????????

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    Tu to znajdziesz www.mobile.de/HOBACHER

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •