Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: E65 VS X53

  1. #11
    Jak na moj gust to E65 nie mialy 4x4 ale moze sie myle ...

  2. #12
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    To pomyłka piszącego ogłoszenie. Chyba że ktoś we własnym zakresie zrobił napęd 4x4 :D bo seriia 7 jeszcze nigdy nie była napedzana na obie osie ( teraz się to zmieni jupppi ;D )
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #13
    Juz zaczalem szperac w danych, ale to tylko chwyt. Nie ma E65 z 4*4.
    Kola zwykle z kolpakami, a przeciez i E90 i E60 z napedem 4*4 maja zupelnie inne kola.

  4. #14
    juz zaczynam zbierac na najnowsza 7-ke za 3-4 lata bede mogl sobie na nia pozwolic mam nadzieje :)

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    25
    jak moge doradzic... jak masz wozek to bierz x5, ja do do E65 nie moge sie zaladowac jak zapakuje wozek do kufra to na nic juz nie ma miejsca, do x5 nie bedziesz mail problemu z pakowaniem wozek na stojaco wsadzisz, walizke wrzucisz i w droge... tez sie jeszcze zastanawiam nad jakims suvem... pozdrawiam

  6. #16
    7ka
    Gość
    jesli mialbym wybor miedzy nowa e65 a nowym x5 napewno kupilbym nowe X5 3.0sd

  7. #17
    Rzeczywiscie - jesli X5 to dobrze jest miec 3.0 sd - swietny silnik, ale najlepiej miec 4.8 (355 KM) bo pracuje naprawde aksamitnie. Spalanie? Okolo 18 ltr/100 km a i wyposazenie jest naprawde dobre

  8. #18
    7ka
    Gość
    no al wypas to kwesia zamowienia..

    a 3.0sd chodi jak benzyna a spalanie ma duzo mniejsze :)

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    41
    BMW
    318i e46
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Ostatnio miałem okazję podróżować SUVem, wrażenia fajne... ale na maks 150 km, a jeżeli mówimy o autostradzie to po około 1 km kończy się przyjemność a zaczyna walka z oporami powietrza i tego nie da się przeskoczyć.

    Mi, szczerze mówiąc SUVy w ogóle nie odpowiadają. Na lans po mieście, odwożenie dzieci do przedszkola, zakupy - OK! - generalnie tak użytkują te auta w USA i tu SUV super spełnia swoją rolę. Natomiast w ogóle nie widzę "terenówki" w trasie.
    Miałem kiedyś okazję jechać X5 (nie zabijajcie jak coś pomyliłem) ale silnik 4,8 jakaś taka seria limitowana była "IS" czy cuś - takie a'la /M X5 w środku miała zegary z M5 e39 - i to samochód fabryczny, z salonu, coś ponad 300 KM. Jeździło się super ale
    - dynamika super do około 180 km/h - później nic co warte jest opisania
    - spalanie jak w TIR'ze :)
    i zaraz po tym jechałem e39 540i - 286 koni - spalanie dwa razy mniejsze a dynamika - nieporównywalnie lepsza.
    P.S nie myślcie że jestem super "kozak" lub co gorsza dziecko neo - kiedyś po prostu były organizowane tzw. "BMW VIP TOUR" i raz czy dwa udało mi się tam załapać ;)

    Dlatego ideałem byłoby dla Ciebie przetestowanie takiego X5 przez np. tydzień - wtedy na chłodno byś mógł skalkulować czy taki styl jazdy jaki oferuje X5 Ci odpowiada.
    Ja lubię pojechać dynamicznie, choć zafascynować mogę się też takim X5 - ale to tylko na przejażdżkę, nie wyobrażam sobie ujeżdżania X5 codziennie. Ale to tylko moja, subiektywna opinia - w Twoim przypadku Twoje preferencje skłaniają się może bardziej ku X5 niż 7?
    Mój wybór: 7er

  10. #20
    I tu sie z Toba aqwsxc zgodze, ale kto laduje wozek, dzieci i lata powyzej 180 na polskich drogach? 7er oczywiscie na trasy (niekoniecznie polskie).
    Jak kojarze Michal77 potrzebuje wozu z napedem na 4 kola, bo tam gdzie mieszka wiecznie pada, pakownego a czas szalenstw ma juz za soba. Sugeruje X5 poniewaz pytal konkretnie o samochod, pisal jasno czego potrzebuje a to jest jego temat.
    To ze i ja wole 7er nie ma nic do rzeczy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •