Witam, mam male pytanko dotyczace wlasnie gazu. czy istnieje mozliwosc ze jak kilka razy odlaczy sie akumulator od auta to moze zresetowac sie mapa gazu . Instalka jest Bigaza z najnowszymi sterownikami i ostatnio zauwazylem po moich bojach z Car Audio ze auto zaczelo wiecej palic . Co do istalki ma moze 3 miechy i jest naprawde super zamontowana i nie ma z nia najmniejszych problemow( czuje sie jak bym nie mial gazu wogole). Byla to jedna z najdrozszych instalek ktore oferowali goscie u ktorych zakladalem a doswiadczenie maja spore i maja kilka warsztatow w Polsce. Tej samej firmy zalozyli wkoncu do nowej 745 bo na innych nie chciala chodzic i ciagle wyskakiwal blad silnika az ustalo na Bigazie wiec firma jest konkretna . Jestem juz po pierwszej regulacji i mapka wygladala superowo ale pytanie czy jak sie ostatnio bawilem akumulatorami cos nie moglo sie zresetowac. Nie moge jechac teraz do goscia co zakladal bo jest teraz w Polsce na wakacjiach i bedzie za ok 3 tygodnie i dlatego jest moje pytanie. Jesli chodzi o spalanie to w miescie ( Londyn) gorzej zawalone niz Wawa w piatek spalanie przy normalnej jezdzie na D ok 25-27 litrow gazu trasa ok 20 na sport przelozeniach nawet nie patrze na spalanie.Nie jestem z tych co nazekaja ale martwi mnie czy cos zlego sie nie dzieje.
A jeszcze jedno auto to 728 koniec 2001r .
Prosze o jakies sugestie bo patrzac ile wam pala to moja pije jak smok albo ktos tu zaniza spalania bo wczesniej mialem e39 520 benzynka to 18-20 PB to byla norma na miescie nie mowie o katowaniu a ludzie wypisuja miasto ze pali 10-12 wiec nie wiem w co wierzyc.