Witam, mam 730d 2004r., czytnik navi DVD. Korzystałem ostatnio z nawigacji i jest bardzo uboga jeśli chodzi o ulice i miasta. Zajrzałem do bagażnika, a tam leży opakowanie od RoadMap High 2004. Wyjąłem tę płytkę(czytnik oddał ją po kilku próbach), a tam patrze że siedzi płyta z 2009r, która już zapewne była znacznie bogatsza jeśli chodzi o znajomość topografii mojego miasta. Wsadziłem na jej miejsce najnowszą płytkę RoadMap High/chyba 2012/ i nic. Ciągle mi wyświetla te mapy z początku, które są tragicznie ubogie, aż mi się nie chce wierzyć, że nie ma kluczowych ulic. I tu moje pytanie: Czy to mozliwe że np. nie działa mi czytnik i lecą stare mapy z jakiejś pamięci samochodu? Czy też czytnik jest dobry, tylko ja nie umiem tego skutecznie uruchomić?
Podobnież można kupić czytnik poliftowy, który zmieni obraz na monitorze i będzie miał nową szatę graficzną. Czy wiąże się to z jakimiś negatywnymi skutkami? Jakiego dokładnie czytnika szukać na allegro? jakieś numery, oznaczenia, znaki szczególne? Dzięki za pomoc!