Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: 740-tka

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2

    740-tka

    Zwróciła moją uwagę, bo cena była niska a fura dopasiona jednak. Po doczytaniu opisu wyszła prawda o aucie i niskiej cenie - uwalony silnik ;)

    Jakiś tydzień może dwa temu widziałem ogłoszenie, a teraz pacze ona znów.. :D

    http://allegro.pl/piekne-bmw-e32-740i-i2636115292.html

    Cena chyba z 500zł więcej.. Niby nic, ale wzmianki o uszkodzeniu motorowni już żadnej ;) Niestety nie mogę odnaleźć starego ogłoszenia :/

    Uważajcie na motor przy oględzinach, bo kąsek wydaje się ciekawy ;)


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    uszkodzona pompa wody - wiec moze to jest to uszkodzenie motorowni - po prostu sie gotuje, bo uszczelka albo blok pekniety, a koles pisze ze to tylko pompa wody :)
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jak by była za 3 koła to jeszcze,jeszcze. Za 7t zl nie chciał bym jej nawet o... generalnie to ją kojarzę,stoi bardzo blisko metra ursynów.

    Czym jest dopasiona? El kierą? Czy na maxa zmęczoną skórą? Ja w niej nie widzę żadnej przyszłości... i jeszcze ten kolor
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 26-09-2012 o 22:05

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Czym jest dopasiona? El kierą? Czy na maxa zmęczoną skórą? Ja w niej nie widzę żadnej przyszłości... i jeszcze ten kolor
    kiera w prądzie i pamięci, sporty siwe w prądzie i pamięci (wcale nie tak zmęczone - do odratowania), boczki z roletami + tylna elektryczna (choć zębatka trafiona), softclose, PDC przód i tył, zagłówki tylne elektryczne, oryginalne immo, drewno z paskiem.

    W sumie to masz rację.. Co druga E32 to ma ;)

    Już nie bądź taki do przodu, bo za 7k nie ma co się perełki spodziewać. Takie rzeczy to tylko w Erze lub Biniowi się zdarzają ;) A wyposażenie kusi i jeśli buda jest zdrowa, to czy aby na pewno nie warte to auto do ratowania?

    Za 3 koła sprzedałbyś sam wypas..


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  5. #5
    Vip Vip Awatar NoVy
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    495
    BMW
    Było : E38 2.8 iA/ Było : E32 4.0 V8/ Obecnie : ///M3 e46
    Skąd
    Wrocek City / Southampton
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    i jeszcze ten kolor
    Co masz do koloru ??? Chyba jest taki sam jak w mojej albo mam zeza :D Ja ci dam ty no ty .....
    Wieśniactwo to stan umysłu nie miejsce zamieszkania .........

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    kiera w prądzie i pamięci, sporty siwe w prądzie i pamięci (wcale nie tak zmęczone - do odratowania), boczki z roletami + tylna elektryczna (choć zębatka trafiona), softclose, PDC przód i tył, zagłówki tylne elektryczne, oryginalne immo, drewno z paskiem.

    W sumie to masz rację.. Co druga E32 to ma ;)
    Napisałem oprócz kiery...Sporty do odratowania wyślę Ci za parę zl tez w prądzie i kolor podobny(za równo te jak i te moje moim zdaniemi nie sąą do odratowania).Roletę też mam, po uzgodnieniu z Czarkiem chyba ją odstąpie komuś bo to żaden dla mnie luksus,po czym wynosisz że ma softclose? Z resztą jest też do sprzedania w dziele sprzedam za dobrą cenę.

    PDC,ok-dla Ciebie może to rarytas,dla mnie zaś jest to coś to paskudzi cały zderzak(szczególnie z tyłu).

    Drewno z paskiem już chyba każdy na forum już ma.

    Zostają boczki z roletami + kiera.Pytanie co z resztą? Czyt. umęczoną budą z padniętym silnikiem?

    Novy,faktycznie masz zeza:707:

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    527
    BMW
    X5 4.6IS+E38 LIFT+330i Cabrio
    Skąd
    ŁÓDŹ-OKOLICA
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Już nie bądź taki do przodu, bo za 7k nie ma co się perełki spodziewać. Takie rzeczy to tylko w Erze lub Biniowi się zdarzają ;) A wyposażenie kusi i jeśli buda jest zdrowa, to czy aby na pewno nie warte to auto do ratowania?
    Ej ej Binia zostawcie w spokoju :-D
    Doświadczenia nie mam za dużego w temacie e32 ale powiem jedno - już niedługo wyjdzie na to, ze trzeba będzie brać co jest na rynku bo jest tego z dnia na dzień coraz mniej.

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Na polskim może i tak. W DE nie brakuje zadbanych e32 z dobrym wyposażeniem jednak też odpowiednio trzeba za nich zapłacić a nie jak w polsce "igłe" za 7klocków:D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    Dzuda to jest 740, wiec sam silnik podwyzsza sporo wartosc, ma tez sekwencje. Zakladajac ze jest tylko pompa do wymiany, to w kwocie 500 pesos wyrabiasz sie z naprawa. Koles wydaje mi sie, ze za 6, albo i mniej ja odda. Zakladajac ze wydasz na jakies tam naprawy jeszcze 1k, to za 7,5k w pelni sprawna 740i, czyli prawie 300 kucy, posiadajaca lpg(sama instalka to koszt minimum 3k) e32. Nie widzialem jej na oczy, wiec nie wiem jak wyglada na zywo, ale na zdjeciach nie jest taka tragiczna.
    A co do softclose, to jest to opisane w aukcji ;)
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez BRABUS Zobacz posta
    Zakladajac ze jest tylko pompa do wymiany
    Zakładając... ja nie widzę w niej na prawdę nic szczególnego (wiem jeszcze jak to wygląda na zywo) . Takie auto to dla mnie work bez dna. Ani z wyglądu nie powala,ani środek nie zachwyca i w dodatku padnięty motor (wczesniej wspomniał Kafarek o tym)

    Tylko kupować :p

Podobne wątki

  1. [E32] 750-tka z Nowego Sącza
    Przez Kafarek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 10-09-2012, 22:53
  2. E38 740 vs e32 740 zapytanie:)
    Przez kubosh w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-05-2012, 08:41
  3. [E38] E 38 740 95 rok Bydgoszcz oraz lodz 98 740
    Przez Maciekmk w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-03-2012, 14:13
  4. 740-740 alpina reinkarnacja
    Przez badstuff w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-09-2008, 16:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •