Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Zbiorowy zakup Bentleya do e32 wersja angielska

  1. #1
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Zbiorowy zakup Bentleya do e32 wersja angielska

    Witam serdecznie, tak się właśnie zgadałem z PawłemM odnośnie tego Bentleya. Skany z sieci jakością nie powalają, a czasami również laptop w garażu na dachu jest równie niewygodny. Postarałbym się trochę ponegocjować ceny, jeżeli byłoby więcej chętnych. Książka z tej strony:

    http://www.bimmerzone.com/category/B...e_Manuals.html

    jak widać cena to 76$ plus jakieś koszty przesyłki, ale nie byłyby duże bo wysłałbym do kumpla w stanach, a on USPS do mnie.

    Dajcie znać co myślicie i czy ktoś byłby jeszcze chętny.

    PS. Jeżeli ktoś by chciał do e38 to pewnie dałoby się to razem załatwić, cena jak widać to 81$. Jeżeli ktoś by chciał to proszę admina o podlinkowanie postu w dziale e38.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 21-09-2012 o 11:00
    pozdrawiam Bartek

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Bardzo dobry pomysł - Ale myślisz aby kupić jedną / czy dwie i zrobić nowe skany ? Czy dla każdego z osobna ?

  3. #3
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Ja chcę mieć swoją kopię, temat raczej dedykowany dla tych co chcą mieć oryginał. Jak ktoś może się zadowolić kopią to może sobie zawsze odbić od kogoś z nas.

    Trzeba pamiętać, że tu jest chyba 1200 stron o ile pamiętam, to nie wiem czy ten skan nie będzie kosztował tyle co oryginał. Pomijam już funkcjonalność takiej kopi.
    pozdrawiam Bartek

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 750il
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    464
    BMW
    e32 750iL Highline
    Skąd
    Gdańsk
    Blog
    4
    A jak wyrwalem orginal po niemiecku za free:) nie nowa ale jest.

  5. #5
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Chłopaki ja wszystko rozumiem, ale nie róbmy z tego tematu śmietnika, jeden powie, że skan jest ok, drugi, że można używany kupić za pół ceny itd itd

    Ja i PawełM jesteśmy zainteresowani kupnem oryginału, jeżeli ktoś również podziela to zdanie to niech się wpisze, będziemy wiedzieli ile osób chce i wtedy ponegocjujemy i zamawiamy.
    pozdrawiam Bartek

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Drogi ten manual niemal 250zł ale nie dziwie się ja mam w formie PDF i jest tam ponad 900 stron więc tanie to nie może być.
    Manual bentleja jest bardzo fajny ale denerwuje mnie że nie dokońca trzyma się kupy na jednej stronie np mamy informacje o m70 na drugiem o m30 a na trzeciej o m60 nie ma jakiegos podziału że najpierw silniki M30 potem M60 i M70 tylko tak troche namieszane. Pomyślę bo niedługo będe przy $$ i mi nie będzie szkoda ale narazie jednak mój pdf mi starcza

  7. #7
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Witam serdecznie, tak się właśnie zgadałem z PawłemM odnośnie tego Bentleya. Skany z sieci jakością nie powalają, a czasami również laptop w garażu na dachu jest równie niewygodny. Postarałbym się trochę ponegocjować ceny, jeżeli byłoby więcej chętnych. Książka z tej strony:

    http://www.bimmerzone.com/category/B...e_Manuals.html.


    gdzieś w necie kiedyś znalażłem ją dostępna w jakiejś księgarni nie sprawdzaliście tego tropu ???


    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    ale denerwuje mnie że nie dokońca trzyma się kupy na jednej stronie np mamy informacje o m70 na drugiem o m30 a na trzeciej o m60 nie ma jakiegos podziału że najpierw silniki M30 potem M60 i M70 tylko tak troche namieszane.
    specjalnie tak jest bo opisywana jest dana naprawa po kolejii do każego silnika wyszukujesz sobie np ustawieie zaworów i masz po kolejii m30, m60, m70 a nie latasz po calej książce
    Ostatnio edytowane przez jarek88 ; 21-09-2012 o 11:38

  8. #8
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Oczywiście, że w Polsce są, ale zaczynają się od 440 PLN na dzień dzisiejszy.


    EDIT:

    Odpisali mi, że mają 10 sztuk na stanie, jeżeli weźmiemy wszystkie to będzie rabat wysokości 10$ na każdej, to wyjdzie jakieś 230 PLN/sztukę ( to mniej niż połowa zbiornika!! ). Dajmy sobie czas na przykład do końca przyszłego tygodnia z listą, później kupujemy.

    Oczywiście płatność z góry, żebym nie został z paroma egzemplarzami na półce :)
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 21-09-2012 o 15:43
    pozdrawiam Bartek

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    104
    BMW
    750 e38
    Skąd
    szprotawa
    Blog
    1
    jak ktos chce w pdf to mam ...... a co do laptopa na dachu lepiej zawsze wydrukować te strony co są ważne i poźniej uwalone od samaru wywalicć do śieci i tyle :-D

  10. #10
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez bemka Zobacz posta
    jak ktos chce w pdf to mam ...... a co do laptopa na dachu lepiej zawsze wydrukować te strony co są ważne i poźniej uwalone od samaru wywalicć do śieci i tyle :-D
    myślę, że w PDFie ma każdy.
    pozdrawiam Bartek

Podobne wątki

  1. E32 wersja z tytanowym przodem :-)
    Przez avecezarave w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 21:12
  2. [ pozostale] Zakup E32
    Przez venom w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-05-2010, 17:31
  3. Kolejna,angielska 7 w polskich rekach:)
    Przez biemdabljufan w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 08-10-2009, 00:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •