Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Zimowe Opony ...trzech różnych firm. Które?

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Dobrze byłoby aby każdym poscie wpisywać w jakim aucie macie dane opony, które opisujecie.

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    116
    BMW
    F02 750xd,F01 740xd, Ex 745d
    Skąd
    nowy sacz
    testów opon może nie :))) lecz "test drogowy" oczywiście ze tak a to zupełnie inne rzeczy :)))))))))) dzisiaj to podstawa.

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Powinieneś z przymruzeniem oka traktować wiarygodność tego znajomego wulkanizatora:D
    Tzw bicie wychodzi na maszynie nie aucie! Nie będę się wypowiadał co do ilośći zwrotu tych opon bo uważam za zbędne i nierealne.
    Nie promuje Michelina ale takie błędne stwierdzenia powodują że niektórzy koledzy z forum mogą niepotrzebnie nabrać niechęci do opon tej firmy.
    Zapewne miałes dobre checi ale nie bierz tego kolegi na poważnie ;)

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    116
    BMW
    F02 750xd,F01 740xd, Ex 745d
    Skąd
    nowy sacz
    ok nie bylo tematu, micheliny sa najlepsze opony na swiecie tylko je kupujcie i pamietajcie zlego slowa na ich temat NIE wolno powiedzieć a tak w ogule to nawet nie trzeba wywazac opon bo po co !!! nawet przyjemniej sie jedzie jak cos od czasu do czasu za bije. a tak na powaznie Kolego Roobs widze ze nie masz pojecia co to jest "test drogowy opony" wiec poczytaj troche i nie myl pojec i nie wprowadzaj sam ludzi w blad ! tutaj mozesz dowiedziec sie co to jest harp.com.pl

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Nie zrozumiałeś tego co napisałem, w delikatny sposób ujałem wszystko aby ci głupio nie było słuchając kolegi -opowiadacza i powielanie głupoty na forum.
    Nigdzie nie napisałem że jakaś marka jest lepsza, wręcz złozyłem temat aby każdy się wypowiedział obiektywnie do obecnie używanych opon.
    Pisanie o wadliwych oponach, odesłanych w ilości 50 szt przez wulkanizatora to bujda i wprowadzanie w błąd.
    Kiedyś Michelin wypusił wadiwą partię opon ale na stronie internetowej można było sprawdzić nr seryjne tych wadliwych...dotyczyło to Francji czy Hiszpanii, nie pamietam ale bardzo szybko wycofano to co trafiło do sprzedaży. O takiej akcji serwisowej nikt nie słyszał, o której piszesz.
    Tak się składa że wiem co to jest ten "test drogowy" i mam swoje zdanie, które opieram na praktycznym doswiadczeniu z maszynami. Są tacy co w to wierzą tzn chcą wierzyć bo najczęściej liczą iż takie urządzenie uczyni cuda z ich rozj..ym zawieszeniem. No chyba że kupuje sie komplet opon typu Loxor sport SP :D

  6. #46
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    116
    BMW
    F02 750xd,F01 740xd, Ex 745d
    Skąd
    nowy sacz
    Głupotami się nie zajmuje bo nie mam na to i na wiele innych rzeczy czasu.skoro masz " praktyczne doswiadczenie z maszynami " to masz wiedze ogromną na ten temat... a za tem spewnoscia wiesz co daje ten test drogowy. opon typu loxor sport Sp nie kupowalem ale kupilem pirelli sottozero 2 ( tylko te opony sa w moim rozmiarze ) cena za komplet 7100zł i na tym tescie drogowym wyszlo ze 2 "nowe" opony maja duze poprzeczne bicie i bez żadnego problemu zamówiono mi nowe opony.I nie powiesz mi ze firma pirelli jest zła więc nie ma co sie podniecac ze jakas tam firma jest super i ze wszystkie wpadki firm muszą ujrzeć swiatło dzienne o wielu rzeczach nie wiemy i nie bedziemy wiedziec.

  7. #47
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez kjwilk Zobacz posta
    kupilem pirelli sottozero 2 ( tylko te opony sa w moim rozmiarze ) cena za komplet 7100zł
    Tak z ciekawości jaki rozmiar? Bo też jeżdzę na dużych zimówkach.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #48
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    116
    BMW
    F02 750xd,F01 740xd, Ex 745d
    Skąd
    nowy sacz
    245/45 19 i 275/40 19 ogolnie te opony zachowują sie przecietnie na sniegu ale xdrive to rekompensuje ale jesli ktos jezdzi duzo po autostradach to jak najbardziej polecam.

  9. #49
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    No to kolego z innych firm masz też te rozmiary. Wiem bo kupowałem...teraz jeżdzę na 275/45/20 i mam Pirelli Ice&Snow też do 4x4..innych firm też są.

    Tu masz innych firm"

    http://moto.allegro.pl/michelin-pilo...864570665.html
    http://moto.allegro.pl/zimowe-dunlop...871894366.html
    http://moto.allegro.pl/zimowe-bridge...836001590.html

    Nie zmienia to faktu że jak miałem e65 to też jeżdziłem na SottoZero a w lecie na Pzerro Rosso
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 27-12-2012 o 21:37
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #50
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    116
    BMW
    F02 750xd,F01 740xd, Ex 745d
    Skąd
    nowy sacz
    racja sa, jak szukałem opon to w moim rozmiarze były tylko sottozero RSC ale na allegro nie patrzyłem za oponami, dzieki za info na przyszłosc bede wiedział.

Podobne wątki

  1. [opony] Jakie opony zimowe na felgi 15" do E32
    Przez LoOkas w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-10-2013, 11:07
  2. opony zimowe na 16
    Przez daniel78 w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-12-2010, 20:36
  3. [opony] Opony zimowe w niemczech - obowiazek czy nie ?
    Przez Sebek w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 02:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •