Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 50

Wątek: Zimowe Opony ...trzech różnych firm. Które?

  1. #31
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    27
    BMW
    e60 545i
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    krzywy191 troszku przesadziles z tymi 20 latami . Tak sie sklada ze na aucie mojej zony siedza micheliny sa od poczatku auta wiec z 97 roku co z tego ze jest jeszcze 5 milimetrow jak juz zauwarzylem ze pekaja po bokach . Dlatego na kolejny sezon beda nowe opony . Ale tak czy inaczej to nie 20 lat :) Pozatym kto normalny jezdzi na oponach 20 lat , standard 3 sezony moze jak ktos jezdzi malo 4 .

    narzekasz, ze po 15 latach pękają? to jakiś żart?? mialem 2 komplety nokianow - oba zaliczyly bable po 1 sezonie...

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    Opon w garazu mam pod 100. Korzystam glownie z tylnego napedu, a mam tez dom w gorach(wysokich), podjazdzanie w zime, to juz jest nie lada wyzwanie. Wracajac do rzeczy, mialem raz, w 535i z tylu michelin alpin(tak jak wiekszosc stwierdzilem ze beda lepsze od rok mlodszych Nokian HP. Skonczylo sie na urwanym zderzaku. Jesli chodzi o snieg, ktorego tam jest A LOT OF, tylko NOKIAN, opony moze i w snieg, ale jezdze nim z wawy pod sama granice slowacka i nigdy mi sie nie zdarzylo, zeby cokolwiek huczalo, badz cos z tych rzeczy. Jesli chodzi o snieg - TYLKO NOKIAN, pomijam mozliwosc montazu kolcy, ktorej Alpin moze pozazdroscic ;)
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    brak "kolcy" w Michelinach rozwiązuje sie w...30s :) Oczywiście gdy sa potrzebne:D Właśnie zauważyłem że jest mała nieścisłość w oznaczeniu tych Alpin.
    Jest Michelin Alpin 4 i Michelin Pilot Alpin 4.

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    116
    BMW
    F02 750xd,F01 740xd, Ex 745d
    Skąd
    nowy sacz
    kazdy ma jakies doswiadczenie z oponami ja moge powiedziec ze w poprzednią zime znajomy wulkanizator odsyłał ponad 50sztuk michelin alpin do zwrotu poniewarz przy robieniu testu drogowego NOWYCH opony wyszlo ze maja bardzo duze bicia.

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Wulkanizatorzy nie prowadzą testów opon!

  6. #36
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez kjwilk Zobacz posta
    kazdy ma jakies doswiadczenie z oponami ja moge powiedziec ze w poprzednią zime znajomy wulkanizator odsyłał ponad 50sztuk michelin alpin do zwrotu poniewarz przy robieniu testu drogowego NOWYCH opony wyszlo ze maja bardzo duze bicia.

    ho ho tego niesłyszałem..

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja mam Nokiany i jestem mega zadowolony :)

  8. #38
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    To ja w temacie zostawię ważne info. Ponieważ zakupiłem w tym roku Nokiany Hakkapellitta RSi. Otóż miałem do tej pory Hakka 4 i niższe i są głośne. Teraz mam RSi i są tak ciche jak Michelin Energy Saver latem, czyli zupełnie niesłyszalne.

    Z Hakkapellitt polecam zatem modele od RSi i nowsze. Jeśli chodzi o śnieg, w tym roku założyłem Hakka RSi mojej drugiej połowie, po pierwszych opadach śniegu stwierdziła, że lepiej jej się jeździ niż latem na Continentalach Conti 2 coś tam, a jak to kobieta, nawet nie zauważa jak złapie gumę, zatem ta opinia mnie zszokowała.

    Wziąłem zatem auto na testy i faktycznie, trzeba się namęczyć, żeby stracić przyczepność, nawet w ciężkich warunkach. Auto to Lancia Ypsilon 95km, także można delikatnie przycisnąć.
    pozdrawiam Bartek

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Ja na ten sezon mam Hakka RSi i faktycznie są rewelacyjne. Szczególnie w sypkim śniegu sobie bardzo dobrze radzą... z resztą, można obejrzeć samemu test w BMW serii 1 http://www.youtube.com/watch?v=yDbUxFJ6dBc
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    166
    BMW
    e65 730d Sportpaket
    Skąd
    Bad Durkheim
    jak zmienialem opony to mi powiedzieli ze swietne gumy kupilem jakosc jak niemieckie premium a cena sporo nizsza. kupilem nokiany... na poprzednim aucie mialem conti i tez polecam, rewelacyjne gumy!!!! i maja glebszy bieżnik jak nokiany...

Podobne wątki

  1. [opony] Jakie opony zimowe na felgi 15" do E32
    Przez LoOkas w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-10-2013, 11:07
  2. opony zimowe na 16
    Przez daniel78 w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-12-2010, 20:36
  3. [opony] Opony zimowe w niemczech - obowiazek czy nie ?
    Przez Sebek w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 02:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •