Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: AXA Direct kod rabatowy na OC, dla klubowiczów od cobossa!

  1. #1
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno

    AXA Direct kod rabatowy na OC, dla klubowiczów od cobossa!

    Witam.
    Już dawno chciałem podarować Wam zniżkę na ubezpieczenie OC ale przypomniałem sobie o tym dzisiaj gdy ubezpieczałem auto ojca.
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany tanim i bardzo dobrym ubezpieczeniem OC w AXA Direct to przy wypełnianiu formularza online można wpisać jako polecającego
    nr 5284508 moja umowa a zatem i ten numer jest aktywny do 10/04/2013 roku, gdy przedłużę kolejny raz umowę podam nowy aktualny numer.
    A przedłużę na pewno ponieważ biorę ubezpieczenie solidnie rozszerzone i jestem bardzo zadowolony zarówno z kosztów jak i z podejścia do klienta a nawet o dziwo z wypłacania odszkodowania za szkody.
    Rabat na jaki można liczyć to 21% za skorzystanie z tej promocji plus dodatkowe 50zł za wpisanie w/w numeru, a przy wzięciu opcji dodatkowych (NNW, Assitance itd.) czasami sami jeszcze coś dorzucają od siebie po kontakcie telefonicznym w celu potwierdzenia zawarcia umowy (w przypadku mojego ojca dodatkowe 25zł za płatność jednorazową od ceny wyliczonej online)

    Odpowiadając na pytania jakie niejednemu przyjdą do głowy:
    Ja z tego tytułu nie mam NIC, daje to tak od siebie.
    Pozdrawiam :)
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 19-09-2012 o 10:52
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #2
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    Ja mam też taką opcję w Axa, tylko ja mam z tego bon na 50zł sodeco a kto się powoła dostaje upust 50zł na ubezpieczenie. :)

    Jak German to Anna.

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez epul Zobacz posta
    bon na 50zł sodeco
    A co to jest?
    Ja podpytałem czy coś mi się kapnie bo coś kojarzyłem, że coś kiedyś było... i mi tylko potwierdzili, że owszem, KIEDYŚ... :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    To Cię Arielu w banię ładują, bo w kilku TU do dziś są profity za ściąganie klientów (polecający ma bony towarowe 50zł, a nowy dodatkowe zniżki).
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #5
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    Dokładnie jak pisze Hubertus. Co to za interes jak Tobie nic nie dają. Ciężko teraz o dobrego samarytanina a już w biznesie to w ogole niewykonalne :) Bon Ci się należy obowiązkowo, zapytaj.

    Jak German to Anna.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    163
    BMW
    E38 750il 1995 & E34 535i 1990
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    Witam.
    Już dawno chciałem podarować Wam zniżkę na ubezpieczenie OC ale przypomniałem sobie o tym dzisiaj gdy ubezpieczałem auto ojca.
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany tanim i bardzo dobrym ubezpieczeniem OC w AXA Direct to przy wypełnianiu formularza online można wpisać jako polecającego
    nr 5284508 moja umowa a zatem i ten numer jest aktywny do 10/04/2013 roku, gdy przedłużę kolejny raz umowę podam nowy aktualny numer.
    A przedłużę na pewno ponieważ biorę ubezpieczenie solidnie rozszerzone i jestem bardzo zadowolony zarówno z kosztów jak i z podejścia do klienta a nawet o dziwo z wypłacania odszkodowania za szkody.
    Rabat na jaki można liczyć to 21% za skorzystanie z tej promocji plus dodatkowe 50zł za wpisanie w/w numeru, a przy wzięciu opcji dodatkowych (NNW, Assitance itd.) czasami sami jeszcze coś dorzucają od siebie po kontakcie telefonicznym w celu potwierdzenia zawarcia umowy (w przypadku mojego ojca dodatkowe 25zł za płatność jednorazową od ceny wyliczonej online)

    Odpowiadając na pytania jakie niejednemu przyjdą do głowy:
    Ja z tego tytułu nie mam NIC, daje to tak od siebie.
    Pozdrawiam :)
    Chciałem wyliczyć i zobaczyć ile mi wyjdzie i Numer polisy jest nieprawidłowy lub wpisany w niewłaściwym formacie
    pozdro


  7. #7
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Jest gdzieś info na stronie axy. Też miałem z tym problem ale trzeba było coś wpisać przed numerem.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  8. #8
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    No w takim wypadku ich będę atakował... :)

    Cytat Zamieszczone przez KAMILOS Zobacz posta
    Chciałem wyliczyć i zobaczyć ile mi wyjdzie i Numer polisy jest nieprawidłowy lub wpisany w niewłaściwym formacie
    pozdro
    To nie wiem co się stało, mi zadziałał bez problemu jak wykupywałem polisę ojcu.
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 21-09-2012 o 14:28
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Podobne wątki

  1. CODE / Kod problem
    Przez Wiktor82 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-02-2012, 21:09
  2. parowanie telefonu kod
    Przez lukasz7 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-01-2012, 01:15
  3. [ elektronika] kluczyk gubi kod?
    Przez polkas11 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 10:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •