Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: E38- 740IA ze Szwecji....

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    527
    BMW
    X5 4.6IS+E38 LIFT+330i Cabrio
    Skąd
    ŁÓDŹ-OKOLICA

    E38- 740IA ze Szwecji....

    http://otomoto.pl/bmw-740-full-wypas...C26040998.html silnik uszkodzony, przebieg 235 tyś km

    W czerwcu w Szwecji miała 251 tyś km...

    https://www.automo.pl/sprawdz-przebieg-szwecja

    Chociaż 20 tyś km ale skręcić trzeba - wnętrze i tak wygląda na 400 tyś km.:-P

    Ręce opadają...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Wpadła, w "polski trójkąt bermudzki" :)

    Oj tam "tylko" 20 tyś toż to kosmetyka, przecież trzeba praktykować i hołubić handlarską tradycję, ale "Pan Handlarz" szczęśliwie jest osobą praktykującą i dokonał korekty licznika, aby tradycji stało się zadość :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    47
    BMW
    E38 740i 1995
    Skąd
    Warszawa
    Podobno to auto to silnikowy śmietnik, nowy nabywca musi sie liczyc z przekladką...moim zdaniem atrakcyjne do wzięcia za 1/2 ceny.

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Spokojnie wizjonerzy o kręceniu. Moim zdaniem poprostu właściciel napisał na "pałe" przebieg.
    Już wiecie że na 100% kręcona?? spokojnie.
    Nie ma zdjęcia przebiegu więc ja obstawiam że poprostu niedokładnie wpisany przebieg w ogłoszeniu.
    Moim zdaniem warta tych 10 klocków jeżeli na żywo nie wygląda gorzej.

    I twierdzenie po wytartym fotelu że ma 400 to też nieco na wyrost, kto ma tą jasną skórę to wie że czasami w sprzyjających warunkach jak się postara da się zajechać tą jasną skórę w 100 tys.
    Ostatnio edytowane przez mandrax1 ; 25-09-2012 o 09:17

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Obroty falują i od razu napisał,że silnik uszkodzony?Moze jakaś elektroniczna pierdółka do wymiany.Może ktoś przekroczył limit kilometrów narzucony przez ubezpieczalnie i troszke cofnął...ja w swojej w tym roku przekroczyłem 6 tyś ale cofał nie będę:p...nawet nie mam zamiaru,zapłacę i tyle.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez Binio-LODZ Zobacz posta
    http://otomoto.pl/bmw-740-full-wypas...C26040998.html silnik uszkodzony, przebieg 235 tyś km

    W czerwcu w Szwecji miała 251 tyś km...

    https://www.automo.pl/sprawdz-przebieg-szwecja

    Chociaż 20 tyś km ale skręcić trzeba - wnętrze i tak wygląda na 400 tyś km.:-P

    Ręce opadają...
    Zapomniałeś dodać, że miała 251tyś w czerwcu, ale ubiegłego roku. Przez rok można jeszcze trochę nabić. Do tego 10 właścicieli w Szwecji. A nie wierze, że cała 10 znacząco dbała o auto. Tak czy inaczej cena przyzwoita zważywszy na to jak arturo193 napisał może to jakaś pierdoła.
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    W Szwecji 10 wlascicieli nic nie znaczy . Ze wzgledu na to ze przewaznie auta sprzedawane sa przez komis i to tez jest wlasciciel . Znam przypadki gdzie jedno auto bylo odsprzedawane do 4 komisow po kolei . A w tym czasie moze przejechalo ze 100 kilometrow. Zwykle dzieli sie liczbe wlascicieli na 2 . Moje auto ma 11 wlascicieli .

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    142
    BMW
    jakieś tam jest :)
    Skąd
    Warszawa
    jesli faktycznie jest do sprzedania za te 10tys... jak na allegro i jesli FAKTYCZNIE (ale watpie) tak jak ktos pisal ze silnik jest do wymiany(niby obroty faluja) to dla mnie zadnej problem, bemka jest poprostu piekna i jest warta jak dla mnie wiecej niz 10tys nawet jak bedzie trzeba wymienic motor, jak dla mnie mega okazja jak bym mial 10tys na koncie stala by u mnie w garazu... :)

  9. #9
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Prawie kupiłem to auto. PRAWIE i teraz chcę ostrzec wszystkich napalonych. Auto jest piękne, full wypas, piękny kolor, nie bita (sprawdzałem miernikiem). Silnik ma wyczyszczone wszystkie błędy, ale z tego co sprawdzał człowiek, który ze mną był - i tak do wymiany byłby. Problemem w niej są papiery, a raczej ich brak. Nie ma papieru "zakupu" obu stron, na kartce jest podpisany tylko Szwed. Co to znaczy? Oznacza to, że podpisując to poświadcza się nie prawdę, typek omija vat, a Tobie zostają problemy. Sprawdzałem to od strony prawnej i nie da rady. Chciałem gościa "podkupić", żeby zarejestrował na siebie, ale zaczął kręcić, że nie chce, nie ma czasu, nie będzie się w to bawił. Więc i ja musiałem odejść z kwitkiem. OSTRZEGAM!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    104
    BMW
    750 e38
    Skąd
    szprotawa
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez patromierz Zobacz posta
    prawie kupiłem to auto. Prawie i teraz chcę ostrzec wszystkich napalonych. Auto jest piękne, full wypas, piękny kolor, nie bita (sprawdzałem miernikiem). Silnik ma wyczyszczone wszystkie błędy, ale z tego co sprawdzał człowiek, który ze mną był - i tak do wymiany byłby. Problemem w niej są papiery, a raczej ich brak. Nie ma papieru "zakupu" obu stron, na kartce jest podpisany tylko szwed. Co to znaczy? Oznacza to, że podpisując to poświadcza się nie prawdę, typek omija vat, a tobie zostają problemy. Sprawdzałem to od strony prawnej i nie da rady. Chciałem gościa "podkupić", żeby zarejestrował na siebie, ale zaczął kręcić, że nie chce, nie ma czasu, nie będzie się w to bawił. Więc i ja musiałem odejść z kwitkiem. Ostrzegam!
    widze kolega nie slyszal o polowkach

    jakby sprzedajcy mial zaplacic wszystko i akcyze i vat to te auto kosztowało by 25 tyś 80% aut w polsce z zagranicy ma podrobione pospisy niecmow i innych zagraniczniakow (chodzi mi o auta od osob prywatnych )

Podobne wątki

  1. Wycieczka do Szwecji
    Przez euro_tuned w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-09-2011, 09:17
  2. [E38] e38 740ia
    Przez dobry730 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-02-2011, 18:37
  3. e32 ze szwecji
    Przez saulinek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-03-2010, 11:26
  4. [e38] 740iA '98
    Przez Prezes w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-07-2008, 00:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •