Witam wszystkich zmotoryzowanych i połączonych wspólną pasją do BMW :)

Jako, iż jestem nowy pragnę przedstawić pokrótce swoją osobę. Mam na imię Bartek, jestem ze Swarzędza.

Od młodych lat siedziałem za kółkiem, nie ważne czy miałem prawojazdy czy też nie:) Moja miłość do bmw zaowocowała wraz z momentem kiedy mój ojciec zakupił BMW E34 520i. Wtedy już wiedziałem, że w żadnym innym samochodzie nie ma tego komfortu który można poczuć w tych pięknych autach.

Pierwszym autem jakie zakupiłem dla siebie była bmw e36 coupe 1.8is. Niestety, miałem nią wypadek, została skasowana. Kolejne auto bmw e36 coupe 2.0, służyła dobrze jednak po czasie została sprzedana, kolejną była bmw e36 coupe 2.5, którą z żalem sprzedałem z powodu wyjazdu za granicę do pracy, w międzyczasie miałem także w posiadaniu bmw e39 525, wtedy dopiero poczułem jakie auto do mnie pasuje!

Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E38 740iA V8 94r które zakupiłem dosłownie kilka dni temu, jestem nią zafascynowany gdyż prestiż, komfort oraz wyposażenie tego auta jest nie do porównania z żadnym innym! Po prostu zakochałem się w niej :) Mam zamiar wprowadzić parę zmian w tym aucie ale to z czasem, dlatego też postanowiłem przyłączyć się do klubu 7er :) Wiem, że znajdę tutaj wiele ciekawych porad, tematów pomocniczych oraz poznam osoby które także darzą bmw ogromnym uczuciem.

Zdjęcia będe mógł dodac dopiero za kilkanaście dni jeśli dobrze pójdzie, gdyż właśnie piszę swój pierwszy post z łóżka szpitalnego. 17.05.2012 miałem wypadek motocyklowy, kobieta zajechała mi drogę, niestety złamanie otwarte, nastąpiły komplikacje, jestem po drugiej operacji i czekam na trzecią. Kiedy tylko wyjdę ze szpitala zrobię jej wspaniałe zdjęcia aby móc pokazać innym.

Pozdrawiam Lover BMW