Witam wszystkich maniaków najpiękniejszych aut wszech czasów.
Od pewnego czasu szukam auta, które od zawsze mi się marzy i postanowiłem się zarejestrować z nadzieją, iż może z Waszą pomocą będzie to łatwiejsze.
Nareszcie nadszedł odpowiedni czas na zakup tego cuda. Wiem, że znalezienie niezmęczonej sztuki w rozsądnych pieniądzach jest bardzo trudne ale nie tracę nadziei. Konkretnie chodzi o model e38. Interesuje mnie auto, którego serce będzie pompowało benzynke gdyż zamierzam założyć instalację LPG. Co do wielkości silnika mam dylemat ponieważ będę to auto użytkował na co dzień dlatego też zależy mi na tym aby nie był bardzo drogi w utrzymaniu zarówno w apetycie na paliwo jak również w częściach eksploatacyjnych. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to fiat panda ale fajnie by było zredukować koszty. Myślę, że w grę wchodzą 728 i 740. Wyrosłem już ze ścigania, przerobiłem już kilka szybkich aut i to, które szukam nie musi być demonem szybkości. Poza tym uważam, że seria 7 jest do dostojnej jazdy, a nie do wariowania. Liczę również na Wasze sugestię i porady co najlepiej wybrać.
Gdyby również ktoś z Was pozbywał się swojego auta proszę o informację może udałoby nam się dojść do porozumienia, a z chęcią będę podtrzymywał dzieło poprzedniego właściciela.
Dzięki za uwagę i pozdrawiam Wszystkich serdecznie.