Witam po raz kolejny! Od sprzedaży poprzedniej 7er trochę odpuściłem forum, no ale tak się w życiu złożyło, że po krótkich, ale burzliwych poszukiwania auta zakupiłem po raz kolejny E38 i trzeba wrócić do łask ;)

O samochodzie wiele nie ma co pisać. Kupiłem furę od Grega38.

Po krótce: rocznik 95 przerobiona na pełny lift, buda granatowa, przednie fikołki łamane, pompowane i grzane, tylna kanapa w prądzie (skóra czarna), klimatronic, PDC przód/tył + kamera cofania, komplet rolet, podokładane elementy z pakietu oświetleniowego i drewnianego, kiera w M-pakiecie świeżo obszyta, Navi Mk3, koła lato 18", zima 16". Wiadomo że nie jest to taka opcja jak była w 750iL, ale z grubsza jest wszystko co do szczęścia potrzebne :) Większość bajerów oczywiście była sukcesywnie przez Grega dokładana. Stali i starzy bywalcy forum na pewno dobrze znają ten samochód. Autko nie młode, przelatane 370tyś, ale wychuchane i zadbane, a to jest chyba najważniejsze. Zmian większych nie planuję, no może poza wymianą tylnych lamp z biało-czerwonych na oryginalne kryształki z górą pomarańczową.

Tyle ode mnie. Foty dorzucę po weekendzie.