Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Zamknięte auto z kluczykiem w stacyjce i na chodzie..:(

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemek22
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    242
    BMW
    740 manual 95 / 750iL 95 / 740IL 2001
    Skąd
    Lubuskie

    Zamknięte auto z kluczykiem w stacyjce i na chodzie..:(

    Witam, mam dosyć spory kłopot z moją 750iL. Przyjechałem dziś do domu i jak co tydzień co weekend śmigam 7er, ale tym razem nici! Otóż odpaliłem auto coś słabo kręciło, pewnie dlatego ten problem. Wyjachałem dałem na P i wracam po 3min a auto chodzi i jest zamknięte! dobrze że to stało się na podwórku. Udało mi się otworzyć maskę i zgasić silnik ale co dalej? Może ktoś mi pomóc? Obecnie auto stoi zaknięte , maska otwarta , aku padł bo ciągle na zapłonie. Proszę o pomoc.
    Banditen Motor Wagen

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Rozumiem,że nie posiadasz drugiego kluczyka...podładować aku to nie problem bo masz dostęp do plusa pod maską...gorzej z otwarciem...
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemek22
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    242
    BMW
    740 manual 95 / 750iL 95 / 740IL 2001
    Skąd
    Lubuskie
    Ta.. Auto kupiłem miesiąc temu od helmuta i miał tyko jeden kluczyk, z ładowanie spoko, już mam wszystko uszykowne. Może bratanek podjedzie to modic 3 da rady otworzyć...hmmm
    Banditen Motor Wagen

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jareczek256
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    461
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    złotoryja
    Poszukaj na necie ktory bezpiecznik odpowiada za centralke i podaj mu napiecie a autko samo sie otworzy bez zadnych uszkodzen
    BMW - radość z jazdy!

  5. #5
    Vip Vip Awatar NoVy
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    495
    BMW
    Było : E38 2.8 iA/ Było : E32 4.0 V8/ Obecnie : ///M3 e46
    Skąd
    Wrocek City / Southampton
    Były takie przypadki już nawet dwa razy na zlotach zatrzasnęły się kluczyki w aucie i sposobem na tą awarie okazało się otworzenie auta poprzez zamek od klapy bagażnika tylko że ten sposób jest dośc inwazyjny ponieważ trzeba włożyc w zamek śrubokręt i uderzac w niego młotkiem i wtedy powinna fura się otworzyc ;) natomiast czytałem także że można zdjąc osłonę plastikową która jest na tylnej klapie , do niej jest przymocowana ramka od tablicy rejestracyjnej :] ściągasz ją i powinieneś widziec za nią częśc mechanizmu zamka , nie pamiętam dokładnie jak to się robiło ale jest to napewno mniej inwazyjny i niekosztowny sposób na otwarcie auta

    Powodzenia ;]
    Wieśniactwo to stan umysłu nie miejsce zamieszkania .........

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemek22
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    242
    BMW
    740 manual 95 / 750iL 95 / 740IL 2001
    Skąd
    Lubuskie
    Cytat Zamieszczone przez jareczek256 Zobacz posta
    Poszukaj na necie ktory bezpiecznik odpowiada za centralke i podaj mu napiecie a autko samo sie otworzy bez zadnych uszkodzen
    Eh.. bezpieczniki nic nie daja...
    Banditen Motor Wagen

  7. #7
    jak mnie się zamkneło , zadzowniłam po ' awaryjne otwieranie - super expresowe usługi 100 % satysfakcji' - pan przyjechał i mówi za 3 minuty bedzie otwarte ... po 2 godzinach zwątpił ;D
    powiedział , że nigdy nie miał takie upartego samochodu i że jedynie oze mi awaryjnie dorobic klucz.
    Także jesli masz kogoś znajomego to niech Ci dorobi klucz (łączy się przez urządzenie przypominające navi z kluczykiem) ja zapłaciłam 250 pln
    ♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥

    Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
    Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.

    AJK : (

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar norbi 735il
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    281
    BMW
    było BMW e34-520i, 2x e32 735i......jest BMW e38 4.0i 94r.
    Skąd
    Częstochowa
    witam,
    ja otworzyłem swoją za pomocą - wyprostowałem metalowy wieszak na ubrania na końcu wygiąłem go na pentelke ,wziąłem śrubokręt i przez szmatki odgiąłem górę drzwi,włożyłem przez górę drut z pentelką i włożyłem na rygiel od drzwi i pociągłem do góry i otwarte:D-cała filozofia:p
    nadmienię że nic się nie uszkodziło ani nie porysało
    pozdrawiam

  9. #9
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    Ja bym jednak pofatygował się na otwieranie awaryjne jak kivi pisze lub miesiąc czekania i po vin nowy klucz za aso pod warunkiem że masz ori zamki w niej.

    metoda z e32 na e38 nie zachula podobnie jak na e32 z grubymi szybami i belkami w drzwiach 740i i 750i z uwagi na zbyt małą ilość miejsca i jeszcze kwestia czujnika

    chyba że taniej cie szyba wyjdzie !

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemek22
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    242
    BMW
    740 manual 95 / 750iL 95 / 740IL 2001
    Skąd
    Lubuskie
    Cytat Zamieszczone przez extino Zobacz posta
    Ja bym jednak pofatygował się na otwieranie awaryjne jak kivi pisze lub miesiąc czekania i po vin nowy klucz za aso pod warunkiem że masz ori zamki w niej.

    metoda z e32 na e38 nie zachula podobnie jak na e32 z grubymi szybami i belkami w drzwiach 740i i 750i z uwagi na zbyt małą ilość miejsca i jeszcze kwestia czujnika

    chyba że taniej cie szyba wyjdzie !

    Myśle że jak w poniedziałek nie uda sie otworzyć MODIC-em to zamówie nowy kluczyk. I będe mieć dwa:)
    Banditen Motor Wagen

Podobne wątki

  1. Co to za auto ?
    Przez technics w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-02-2012, 20:28
  2. [elektryka] elektrozawory, kiedy zamknięte, a kiedy otwarte(foto)
    Przez e4r5t w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 12-02-2012, 15:50
  3. [elektryka] Sygnał pozostawionego kluczyka w stacyjce
    Przez michaelp492 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 18:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •