Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Witam!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa

    Witam!

    Witam wszystkich forumowiczów! :-)
    Jestem z Warszawy. Nie posiadam jeszcze "7", jednak przymierzam się do zakupu e32.
    Mam nadzieje, że mogę liczyć w przyszłości na pomoc Szanownego grona w wyborze odpowiedniego autka.... :-)
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Powitać na forum :) Jakiej E32 szukasz ? 3l czy coś więcej ?:)

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M :D

    skoro nie masz 7 a trafiłeś juz do nas to jestes na najlepszej drodze by sie sporo dowiedzieć o modelu który chcesz kupić - czytaj czytaj i czytaj a przy zakupie nie dasz sie nabrać na byle co

    powodzenia w zakupie wymarzonej 7
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    527
    BMW
    X5 4.6IS+E38 LIFT+330i Cabrio
    Skąd
    ŁÓDŹ-OKOLICA
    Witaj.
    Szukaj szukaj bo e32 to fajne auto :p

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    Hej!
    Szukam chyba jednak czegoś powyżej 3l. Zastanawiam się nad 5l, jednak jestem trochę przerażony ewentualnych kosztów napraw i ogólnej obsługi tego motoru... :-)
    Jakby się trafiła jakaś 4l to może nawet i lepiej by było. Prawdę mówiąc nie jestem do końca zdecydowany i bardzie sugerowałbym się stanem auta. Widzę, że użytkujesz 5l (kubosh). Możesz coś podpowiedzieć?? Czy warto, czy nie i czy alternatywą może być 4l lub nawet 3,5?? Jestem początkującym w tej kwestii. Kiedyś miałem okazję prowadzić 3l (m30) i nie zrobiła osiągami na mnie dużego wrażenia.
    Planuję zakupić auto i użytkować je jak na "młodego" klasyka przystało - typowo weekendowo, do cruisingu.
    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez mario80 ; 21-02-2015 o 06:55

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    W sumie zależy do czego chcesz mieć 7er - jeżeli do jazdy w miarę na co dzień - bierz M60B30 lub M30B35 . Nie ukrywam ,że M70B50 pali jak smok w mieście . NA trasie jest ok. Ja mam to szczęście ,ze kupiłem autko od naszego forumowicza ( pozdro Preze32s ).
    Ja miałem M30B30 i było okej , ale nie ma co porównywać z M70B50 . Oczywiście zaraz się odezwą głosy ,ze brać M60B40 bo mniej pali , tańsze w utrzymaniu itp. No i zapomnij o gazie przy M70 :) - tak więc jeżeli chcesz aby mieć auto weekendowe to bierz M70B50 - tylko ważne abyś miał mototr w dobrym stanie. A ile chcesz wydać mniej więcej na autko ? Ostatnio kolega z łodzi kupił piękną V12 :) za coś 10-12 klocków :)

  7. #7
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    hej hej :) powodzenia w szukaniu :) a potem radości z jazdy i posiadania e32

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    Planuje, że mogę tyle mniej więcej wydać.
    Zgodzę się z Tobą - szukam auta bez założonego gazu i nie mam zamiaru go zakładać.
    A co do silnika - poczytałem fora i opinie. Jedni są za 4.0 inni za 5.0. Można uznać, że co osoba to opinia. Nie wiem, czy ta M60B40 to tak dużo mniej pali - przy tym i tak dużym spalaniu to te różnice nie są już chyba ogromne. Jednak boję się, że ewentualne naprawy M70B50 przerosną nawet koszty zakupu auta. Tak więc są plusy i minusy po jednej i drugiej stronie.
    Innym problemem jest fakt, iż ładnych e32 do sprzedaży jest w PL jak na lekarstwo, wiec trzeba mieć też trochę szcześcia w poszukiwaniach.
    PS. Przeczytałm Twój wątek o zakupie 750. Gratuluję pięknego samochodu. No i fajnie, że udało Ci się kupić auto, które było w dobrych rękach :-)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    W większości wypadków utrzymanie auta - takiego auta przewyższa po paru latach jego wartość :)
    Jak chcesz to któregoś razu możemy się spotkać to Ci pokażę moją 750i :) i pomyślimy co dla Ciebie znaleźć :) Koledzy i koleżanki z forum chętnie Ci pomogą obejrzeć autko np z drugiego końca Polski itp :)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    Dzięki. Bardzo chętnie bym się spotkał i zobaczył Twoje auto. A przy okazji, jeśli można oczywiście, "pouczył" i wchłonął trochę wiedzy m.in. na co zwracać uwagę przy oglądaniu tych aut itp.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •