Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Przewody zapłonowe,impulsator m30b30

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Drsta30
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    26
    BMW
    e32
    Skąd
    Kwidzyn

    Przewody zapłonowe,impulsator m30b30

    Witam.Szukałem ale nic konkretnego nie znalazłem na ten temat więc moje pytanie odnośnie nieszczęsnego impulsatora.Nowe kable np Ngk go nie posiadają w zestawie występuje wyłącznie w Beru lub Bosh.Czy któryś z kolegów przerabiał temat u siebie i zakładał stary impulsator na nowe kable lub jeżdzi bez niego.Chciałbym również prosić o opinie odnośnie marki kabli.Wiadomo im droższe tym lepsze wielu tak sądzi ale może ktoś lata np na Janmorach i też mu służą.Z góry dzięki.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Z tego co wyczytałem na forum kiedyś tam to użytkownicy e32 polecają kable BREMI a świece NGK. Ja mam jednak świece Boscha a kable bremi i nie narzekam. A jeżeli chodzi o ten impulsator to nie wiem czy mozna go nawet przełożyć ot tak. Z ciekawości lecę zobaczyć i dam znać co i jak.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar norbi 735il
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    281
    BMW
    było BMW e34-520i, 2x e32 735i......jest BMW e38 4.0i 94r.
    Skąd
    Częstochowa
    witam,
    jeżeli chodzi o impulsator to ja założyłem na nowe kable ten co miałem wcześniej założony i śmiga.
    Rozebrałem fajkę tą na której ma być impulsator i jest ok.:D
    A kable oryginalne bo 7 er nie lubi podróbek,aczkolwiek ja mam podajże kable Sentech i śmiga.
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez norbi 735il ; 08-09-2012 o 17:19

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Był ten temat wielokrotnie poruszany, jak słusznie zauważyłeś przewody z wyższej półki są lepiej oceniane, te tańsze na pewno znajdą zaraz swoich obrońców, mimo iż zła sława nie przybyła im przecież znikąd.

    NGK należy do tych lepszych przewodów, zestaw kupowany kilka lat temu, dedykowany do konkretnej wersji silnikowej był kompletny z impulsatorem i wystarcza na lata, spisując się książkowo.
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    ja zaraz po kupnie auta wymianilem kable, swiece, kopulke i palec firmy beru kosztowalo to nie malo ale jezdze juz dwa lata i smiga jak nalezy dlatego szczerze moge polecic kupno drozszego zestawu i miec swiety spokoj.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kable champion sa rozbieralne i mozesz spokojnie zalozyc impulsator na przewod WN.
    Gilu_e32

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Był ten temat wielokrotnie poruszany, jak słusznie zauważyłeś przewody z wyższej półki są lepiej oceniane, te tańsze na pewno znajdą zaraz swoich obrońców, mimo iż zła sława nie przybyła im przecież znikąd.

    NGK należy do tych lepszych przewodów, zestaw kupowany kilka lat temu, dedykowany do konkretnej wersji silnikowej był kompletny z impulsatorem i wystarcza na lata, spisując się książkowo.
    Nic dodać, nic ująć. Z "aftermarketowych", jedyne słuszne.

    Oczywiście można, również pokusić się o zakup oryginalnych firmy BREMI, aczkolwiek cena, w tym przypadku jest bardzo specyficzna.

Podobne wątki

  1. e32 - przewody zapłonowe
    Przez benyhp w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-02-2011, 13:17
  2. [ elektryka] kable zapłonowe M30 ?
    Przez zIeLoNy3000 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-02-2010, 15:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •