Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: olej w skrzyni.....

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    Unikaj tez magików którzy proponują wymiane dynamiczna bez zdjecia konwertera to moze uszkodzic skrzynie.


    baaaa zebym to ja sie znal...... a przeciez nie bede stal i mechanikowi patrzyl na rece bo jak znam zycie bedzie chcial zebym zostawil auto.........a o roznych juz przekretach slyszalem....... a znacie jakiegos dobrego mechaniora na mazurach ?? okolice szczytna np....
    OO=[][]=OO

  2. #12
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Witam , jak kupiłem moja e 38 na liczniku miała 240 000 mam skrzynie 5HP18 ,od razu wymieniłem olej filtr i uszczelke , potem po 60 000 zrobiłem to samo ,teraz tez powoli mnie ta operacja czeka. Przy wymianie tzw "zwykłej "wymieniłem tylko 5-6 litrow oleju ,więc o jakims rozszczelnieniu nie powinno byc mowy ,wydaje mi sie ,ze po takiej wymianie skrzynia chodziła bardziej miekko , płynniej. Moim zdaniem powinno sie wymieniać olej nawet częściowo ,w końcu olej ten pracuje w wysokiej temperaturze i nie bedzie coraz lepszej jakości. Pozdrawiam

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    a jaki jest koszt mniej wiecej. wymiany oleju..... bo chyba cos ciezej mi te biegi zmienia niz jak ja kupilem..... albo to tylko moje urojenie bo juz sobie nawmawialem pewnie. chociaz dzis jak jechalem to mialem wrazenie jak by mi sie slizgnela tzn tak jak by nie wysprzeglila i machnela obrotami albo ja sam juz nie wiem..... aale mam wrazenie ze jakos ciezej chodzi....a jaka ja mam skrzynie jezeli auto mam z 94/95 3.0 i jaki olej mam wlac ... zebym wiedzial jak mechanik zaproponuje mi inny....
    OO=[][]=OO

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    bo zdecydowalem ze bede wymienial a chce uniknac magikow....
    OO=[][]=OO

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    216
    BMW
    E32 730i M60B30 '92, E34 525iX M50B25 '92
    Skąd
    okolice Krakowa
    Przepraszam, ze przeoczylem przedstawienie sie kolegi :)

    Koszt wymiany oleju to u mnie bylo 380zl (Krakow), oczywiscie razem z nowym filtrem.

    powodzenia!
    Pozdrawiam
    Gwozdziu
    ------------------------------------------------

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •