Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Witam wszystkich.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    12

    Witam wszystkich.

    Witam,
    przegladajac stronki na necie dotyczace samochodow BMW znalazlem miedzy innymi 7er.pl.
    Przejzalem forum i stwierdzilem ze panuje tu ciekawy i przyjemny klimat i ze milo bedzie powymieniac sie doswiadczeniami z wasza grupa.
    Nie bede na razie zamieszczal zdjec poniewaz zakupilem niedawno E39 540iA, a to nie jest 7er ;) Chociaz szukalem E38 lub E39, nawet w ostatnim momencie pojawila sie ta E39 jak juz mialem jechac po E38 ;)
    Jezeli bedziecie chcieli udostepnie link do galerii mojej 5-tki. Jest w ladnym pakiecie Schnitzer-a itd. Ogolnie wg. mnie fajna ;)
    Pozdrawiam,
    Robert Czarnecki
    Warszawa

  2. #2
    Siemanko
    Galerię możesz pokazać, w końcu e39 to też ładne autko no i BMW więc myślę że nikt nie będzie miał pretensji :) Jak ktoś będzie chciał to sobie poogląda.
    Mam nadzieję że kiedyś staniesz się jednak posiadaczem 7er i zasilisz te właściwsze szeregi BMW

    Pozdrawiam
    Damias
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    7ka
    Gość
    witam

    jest to forum 7er wiec zycze ci takiego modelu bo zadne 5er nie bedzie 7er ;)

    daj fatki zawsze mozna popatrzec ;)

  4. #4
    WItam


    Dokladnie potwierdzam krzycha slowa :)

    Sam mam E39 4,4 w kombiaku i powiem Ci ze do 7er to jest droga baaardzo daleka ..

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    zaledwie kilka centymetrów różnicy więc nikt nie będzie robił problemu - a bynajmniej nie ja.
    Jak to ktoś kiedyś powiedział nie liczy się długość a technika, a w tej dziedzinie BMW górą.
    Witam i pozdrawiam
    Chester

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Witam i pozdrawiam.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    133
    Witam i pozdrawiam.

    PS. Wrzuc jakies foty, poogladamy Twoje cacuszko :)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    12
    Witam,
    no kilka centymetrow roznicy ;) + uklad kierowniczy (nie jestem ekspertem, ale to chyba najwieksza roznica ;).
    Ja tam wolalem 7er , ale dziewczynie bardziej sie podobaja 5er ;) (a tak po cichu, to troche sie dokaldala wiec...;)
    Ustalilismy ze kupimy co akurat sie trafi w lepszym stanie itd....
    Ogolnie kupowanie BMW w Polsce to droga przez meke...... a sprowadzone wcale nie lepsze....
    Po nastepna sam osobisice pojade do Szwajcarii.... i nie chodzi o oszczednosc...

    Link do mojej E39

    Tu przymierzam sie do fajnej Alpiny ;)

    Forki z Genewy 2008. Duuuuuuuzo BMW ;)

    Tunig show Krakow 2008

    Moja 2. zabawka na torze w Toruniu (niestety nie BMW....)

    Ok, koneic...mam nadzieje ze nikogo nie zanudzilem ;)

    Pozdrawiam,
    Roebrt

  9. #9
    Eeee no ładna ta Twoja betka :)
    Ostatnio było tu gorąco na temat białego koloru w e38. Było też pare przykładów innych kolorów. O ile wolę 7 od 5 to jednak wybrałbym białe e39 zamiast różowego czy żółtego e38 :D

    Pozdrawiam i kupuj czarne e38 dla kontrasu :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    12
    Witam,
    a dziekuje dziekuje ;)
    E38 - bardzo ladna czarna, niebieska spoko (jasno, taki blekit, moze znajde pozniej numer).
    Biala tez ladna, ale musi byc wszystko idealne, ladne fele (u mnie na razie brakuje, kasa na fele pewnie pojdzie na skrzynie ;).Uczylem sie jezdzic na srebrnej E34 tez lakier ideal (zanim nie polozylem jej w rowie :D ) . Na pewno do 7er nie pasuja takie kolory jak zolty, rozowy, z zielonia zalezy. Chociaz bywaja ladne i zolte ;) Kto co lubi.
    Jako 2. to ja chetnie che taka ;)
    LINK

    Pozdrawiam,
    Robert

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •