Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: babunia po "liftingu"

  1. #41
    Początkujący Użytkownik Awatar Longner
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    37
    BMW
    e32 730i m30b30 '87 ;e32 730iA m60b30 `93; e28 525e m20b27 `83
    Skąd
    Opole
    jest dłuższy, sprawdzane jest wszystko wg wniosku, a tam jest masa dziwnych pytań, np zwis przedni, tylny, sprawdzali rozstaw osi, rozmiar opon, typ akumulatora. Rubryk jest wiele, połowy nie wypełniłem, na weteranszos.pl jest trochę do poczytania na ten temat. Zależy tez od stacji diagnostycznej, musi być okręgowa, jedni się czepiają wszystkiego, inni traktują to jak zwykły przegląd. Jak będą marudzić na jednej to jedź na drugą. U mnie było tak, że mieli kilka wątpliwości to dzwonili do starostwa, następnego dnia, gdy rejestrowałem auto, starostwo dzwoniło do stacji, trochę czasu i nerwów to kosztowało, ale efekt zadowalający :D

    "No to jadę, skóra, klima, żółte blachy, szyby w prądzie"

  2. #42
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Auto Longera jest superr :) oglądałem w Breslau

  3. #43
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Longner Zobacz posta
    jest dłuższy, sprawdzane jest wszystko wg wniosku, a tam jest masa dziwnych pytań, np zwis przedni, tylny, sprawdzali rozstaw osi, rozmiar opon, typ akumulatora. Rubryk jest wiele, połowy nie wypełniłem, na weteranszos.pl jest trochę do poczytania na ten temat. Zależy tez od stacji diagnostycznej, musi być okręgowa, jedni się czepiają wszystkiego, inni traktują to jak zwykły przegląd. Jak będą marudzić na jednej to jedź na drugą. U mnie było tak, że mieli kilka wątpliwości to dzwonili do starostwa, następnego dnia, gdy rejestrowałem auto, starostwo dzwoniło do stacji, trochę czasu i nerwów to kosztowało, ale efekt zadowalający :D
    Nie no białą kartę+wpis do rejestru+wniosek już mam ale z resztą wolę podpytać.Ale po co jedni do drugich dzwonili to niewiem..Ale co ma nie być dobrze jak musi:D

  4. #44
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    Też miałem problem na przeglądzie , a bo gaz abo coś tam że 93rok. Jedna stacja robiła kłopot, druga robiła kłopot, to trzecia już nie robiła i nie było marudzenia. A w ogole maciek myślałem że ty już dawno na zółtych latasz ?? :D

    Jak German to Anna.

  5. #45
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez epul Zobacz posta
    Też miałem problem na przeglądzie , a bo gaz abo coś tam że 93rok. Jedna stacja robiła kłopot, druga robiła kłopot, to trzecia już nie robiła i nie było marudzenia. A w ogole maciek myślałem że ty już dawno na zółtych latasz ?? :D
    Epul no o lpg to bym sam się przyczepił na miejscu diagnosty bo się gryzie w pewnym sensie ale zależy jak kto patrzy.No a u Mnie to załatwiałem zimą ale przez "pewien czas" miałem problem z uprawnieniami do kierowania:D ale mam nadzieję że zostały już tylko dni i zwalę pokrowiec i pośmigam bo przez rok nie zrobiła 100km Pierwsze to wycieczka a pózniej- przegląd - Wk - sesja



    Ale koniec OT

  6. #46
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
    Ale koniec OT
    O właśnie, bo się tu rozpuściliście strasznie...

  7. #47
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    auto widziałem na żywo na zlocie w sobotę i bardzo ładna maszyna dopieściłbym aby skórę i jest tip top felgi bardzo z epoki

Podobne wątki

  1. [felgi] 20" MK MOTORSPORT ALLOYS , 20 x 9" et15 front and 10.5" et22 rear
    Przez FuBu w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post / autor: 03-02-2014, 10:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •