Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Telefon Lumia 900 v iPhone 4S

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław

    Telefon Lumia 900 v iPhone 4S

    Czekam na nową 5 Appla, jednak potrzebuje cos do dzwonienia na jakiąś chwilę i rozważam Nokia Lumia 900.
    Ktoś uzytkował te dwa telefony?

  2. #2
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland

    Cool

    lepiej wez nokie n9 wyglada jak lumia ale jest bardziej zaawansowany w funkcje itp. lu mia jest na windows i jest prosta w obsludze poprostu prosta droga zabawka bez rewelki w tej samej cenie kupisz n9 na symbianie a wizualnie wygladaja tak samo a funkcji opcji itp. xxx wiecej.

    zarówno nikia lumia 900 jak i nokia n9 są na karty mikro sim mniejsze od normalnych kart , operator wymienia karty sim z pozostawieniem numeru.

    a iphone 5 ciekawie sie zapowiada choć na co dzień kożystam z nokii e7 communicator i wystarcza i posiada klawiature co w mojej pracy jest dodatkowym plusem bo dotyk klawiatura odpada niestety u mnie do zastosowań w pracy
    Ostatnio edytowane przez extino ; 01-09-2012 o 23:25

  3. #3
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Roobs bierz coś a Andkiem...
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Wlaśnie już mam Samsunga Note który czeka też na zamiane na dniach, na Note 2. Skoro Lumia to "badziew", choć cena dobra...jade zaraz na giełde przy Robotniczej po 4S.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez extino Zobacz posta
    w tej samej cenie kupisz n9 na symbianie
    Ale ona nie jest na symbianie tylko na jakimś MeeGoo...i jest to system,który już umarł w momencie jego stworzenia.Jeśli chodzi o Lumię 900 jest za wielka.Ja od kilku dni posiadam Lumię 800,która jest identyczna jak N9...szczerze?...Szukam właśnie iPhona4 a Lumia chyba idzie na sprzedaż ale jeszcze nie jestem pewien.Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  6. #6
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Ja mam 4s'a, wcześniej miałem tylko ipoda touch od apple a z telefonów samsungi głównie więc skok był trochę - telefon straaaasznie łatwy w obsłudze, dla mnie za łatwy. Mało można spersonalizować bez jailbreaka. Zalety ma - dużo programów, gier, dobry aparat, dobra jakość, ale i wad trochę jest - za prosty, rysuje się strasznie bez pokrowca, potrafi się zagrzać i zawiesić (możliwe, że by tego nie było bez jailbreaka)...

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Wystraczy nakleić folie przód i tył i po problemie rysowania:)
    Wieszać ci się może bo nie usuwasz tego co masz w "tle" ...nie wiem jak to sie nazwywa ale jak gdzieś wchodzisz to pozostają juz te zakładki co obciążać moze Appla 4S .

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Ja zpytałem o tel w tym temacie - o tutaj

    http://7er.pl/showthread.php/6244-Ja...b%F3r+telefonu

    i wybrałem .... Samsunga Wave III na systemie Bada

    powiem tak, zadowolony jestem bo:

    prosty w obsłudze,
    nie zawiesza się (ani razu)
    świetne foty robi
    jest w metalowej obudowie,
    ekran spory i bardzo wyrażny i czytelny
    bluetooth działa bez zarzutu z innymi tel i z PC

    Są i minusy

    - dzwonek - zanim zacznie GŁOŚNO dzwonić robi to bardzo cicho przez 2-4 sek
    - albo mój ma taki problem albo wszystkie ale czasem ktos dzwoni odbieram i auomatycznie samo mnie wyłącza - pomaga wył tel i wyjecie baterii - zdarzyło mi sie to już bodaj 3 razy
    - internet - działa bez zarzutu - proponuje wykupic pakiet jak ja 500 i z głowy - działa z tel i z WI FI
    - mało aplikacji i nawet jak sa BEZPŁATNE na samsung app to potem kosztuja np 2 zł :(
    - jakośc połaczeń -czystość głosu itd idealna
    - bateria - potrafi wytrzymac 2 dni ale jak internet albo gry to co dzień trzeba ładować
    - czasem jak szukami WI FI ma problemy ze znalezieniem albo zrywa połaczenie


    Teraz moje porównanie z I Phone-m
    - wizualnie IP sporo mniejszy od mojego Samsunga, i ekran i cały tel
    - mój ekran jest wyrażny ale IP to niedoscigniony wzór - naprawde ekran powala - tyle że malutki jest jak do mojego przyłożyć :)
    - aplikacji więcej na IP

    tyle na szybko

    w każdym razie ja jak będe zmieniał to na Samsunga Note II lub poczekam na IP 5 generacji
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Ja właśnie wróciłem z zakupionym Iphone 4...powiem tak...jest bardzo ładny i nieduży,bajecznie prosty w obsłudze...jak narazie:D.Nokia Lumia 800 trafiła w ręce żony...pewnie za kilka tygodni screen bedzie porysowany...wiecie jak to jest w damskiej torebce...jak w betoniarce:D ale obudowa jest z włokna węglowego więc jej nic nie będzie....Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

Podobne wątki

  1. Problem z aktywacja iphone 3gs po aktualizacji do ios5
    Przez phdream w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 12-01-2012, 17:16
  2. Telefon
    Przez adrianfuterski w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-05-2010, 07:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •