Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Komunikaty błędów

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    - podmieniłbym czujnik na inny

    - głośniczek do gongu może być odpięty, odkręć lewy schowek pod deską i sprawdź

    nie mam więcej pomysłów
    Czarne e32 w benzynie!


  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez dan505
    Witam!!!!! W mojej buni też wyświetla się komunikat o zbyt niskim poziomie płynu chłodzącego ale poziom jest ok, temperatura ok(mm odchył wskazówki, ale wisko wydaje mi się już troche marne) ciśnienie w układzie jest, uszczelka głowicy oki(moc ok, relacje płyn-olej czyste) na wtyczce jest sygnał z komutera, czujnik na omomierz pokazuje przejście..... I już nie wiem gdzie szukać problemu


    Serdecznie proszę o małą pomoc bo drażni mnie jak coś basi dolega, Mam ją od 3 tyg i cały czas dopieszczam :P
    kolego tu masz rozwiązanie swojej zagadki co do "mm" za środkiem wskaźnika temperatury.. twój termostat otwiera sie na 90 C zresztą tak jak mój...

    http://www.nmia.com/~dgnrg/tempgage.htm

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    35
    Koledzy mam jeszcze jedną zagwozdkę:
    Kontrolka EML na zegarach, czy oprócz awarii ta lampka powinna sie zapalać np w trakcie diagnozowania układu tak jak np kontrolka absu. Czy w mojej e32 730 89` to wogóle ma zastosowanie? Sporo czytałem na forum ale konkretnych danych o tym EML nie znalazłem

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez dan505
    Koledzy mam jeszcze jedną zagwozdkę:
    Kontrolka EML na zegarach, czy oprócz awarii ta lampka powinna sie zapalać np w trakcie diagnozowania układu tak jak np kontrolka absu. Czy w mojej e32 730 89` to wogóle ma zastosowanie? Sporo czytałem na forum ale konkretnych danych o tym EML nie znalazłem
    powinna sie zapalić przy każdym przekręceniu kluczyka na II poz. (self test EML)
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •