Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Komunikaty błędów

  1. #21
    Eee. Nieprawda. To bylo juz wyjasniane i byly niewielkie spory. Betriebsanleitung oznacza sprawdz w instrukcji obslugi albo postepuj zgodnie z instrukcja. Getriebe to skrzynia.

  2. #22
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Witam od czasu do czasu wyskakuje mi bremslielektrik ale zaraz po zgaszeniu auta i odpaleniu znika czasami po dwa tygodnie mam spokuj a czasami kilka razy dziennie mi sie pokazuje ktory bezpiecznik sprawdzic i co radzicie moze mam gdzies przerwany jakis kabelek ale gdzie to sprawdzic i jak pozdrawiam

  3. #23
    Jak dla mnie to coś specom z BMW nie do końca wypalił ten pomysł z komunikatami. W E34 pojawił się kiedyś komunikat że Kuhlwassertemp, czyli że za ciepło w chłodnicy się zrobiło i owszem, pękło mi mocowanie jednego węża, płyn zwiał i się grzało, ale do tego wywalało mi co chwile Getriebeprogram, czyli że coś z automatem nie halo, a ja miałem manuala, więc nie bardzo wiem co ode mnie moja bunia chciała :) Ale po naprawieniu węża wróciło wszystko do normy. Z jednej strony dobry pomysł, żeby nas auto samo informowało jak coś je boli, z drugiej zaś miałem wieczne problemy z komunikatem EML, temat opisałem chyba na wszystkich forach beemkowskich w kraju, zdzwoniłem i zjeździłem mase serwisów i nie udało się sprawy rozwiązać, tak więc ja sie troche zraziłem do tego typu patentów i był okres, że wsiadąc do auta z drżeniem rąk przekręcałem kluczyk czekając co tym razem się teoretycznie zepsuło. Do tej pory na dźwięk tego gongu skacze mi adrenalina :D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #24
    Damian
    Jesli masz komunikat bremslichtelektrik to wymien sobie switch od stopu pod pedalem stopu. Jest to po prostu zespol dwoch switchy i jeden sprawdza drugi. Taki prosty patent ;). Spojrz. Jeden czujnik stopu a cztery kable

  5. #25
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    dokładnie to u mnie wyświetla Bremsli. Elektrik ale to pewnie ten sam komunikat dzieki w sobote się tym zajme pozdrawiam :)

  6. #26

  7. #27
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    ok dzieki w przyszlym tygodniu się tym zajme bo musze jechać do frankfurtu i wróce dopiero we wtorek pozdrawiam :)

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    37
    Koledzy, a co oznacza taki błąd?:
    check brake lining
    i świeci się w kółeczko, a w nim wykrzyknik


    Pozdrawiam.
    740i... i wszystko jasne!

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    sprawdzic okladziny klockow hamulcowych


    polecam uzywac wyszukiwarki na przyszlosc!
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    35
    Witam!!!!! W mojej buni też wyświetla się komunikat o zbyt niskim poziomie płynu chłodzącego ale poziom jest ok, temperatura ok(mm odchył wskazówki, ale wisko wydaje mi się już troche marne) ciśnienie w układzie jest, uszczelka głowicy oki(moc ok, relacje płyn-olej czyste) na wtyczce jest sygnał z komutera, czujnik na omomierz pokazuje przejście..... I już nie wiem gdzie szukać problemu
    Mam jeszcze dwa pytanka:
    1 brak komunikatu o pozostawieniu na światłach(już raz moja lepsza połowa zamordowała aku :razz: )
    2 brak gongu

    Serdecznie proszę o małą pomoc bo drażni mnie jak coś basi dolega, Mam ją od 3 tyg i cały czas dopieszczam :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •