Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: [e32] Moja 740i

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk

    [e32] Moja 740i

    Witam wszystkich i z góry przepraszam bo piszę już jakiś czas, a nawet się nie przedstawiłem.
    Mam na imię Grzegorz, ale mówią Chester. Mieszkam na Górnym Śląsku w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim. Zajmuję się w swojej pracy samochodami, a przeważnie częściami do nich. Do niedawna byłem v-ce prezesem klubu BMW-mania oraz administratorem forum, który zapewne wielu z Was zna. Ale jak wspomniałem tak było do niedawna, a teraz już nie jest.
    Pierwszy model BMW jaki zakupiłem to było E30 z silnikiem 316i, a później 318i. Jako, że apetyt rośnie w miarę jedzenia fascynowałem się zawsze marką BMW, a w szczególności modelami flagowymi i tak oto w połowie 2007r. zakupiłem swoja pierwszą "siódemeczkę" e32 z silnikiem 4.0 M60 z instalacją wtrysku gazu co wielu z Was może uznać za niefart ale względy ekonomiczne wymuszają taką ingerencję w wytwór inżynierów z Bavarii. Samochód posiada dość specyficzny kolor bo jest nim kameleon ale nazwałbym go "lekkim" - nie mieni się tak jak wytwory polskich firm tuningowych.
    Posiada dość bogate wyposażenie, a m.in.: atermiczne szyby, tunel środkowy w skórze i tapicerka w skórze z bawoła (?), webasto, alu felgi BMW w rozmiarze opon 255/40R17 na czterech kołach, kontrolę trakcji, pełną elektrykę wnętrza łącznie z roletą plus rolety bocznych szyb tylnych, ksenony (nie ori), PDC i wiele innych.
    Samochód zakupiłem w dość kiepskim stanie mechanicznym oraz elektrycznym co zmusiło mnie do dużej inwestycji i nakładów czasu pracy ponieważ robię wszystko sam chyba, że nie mam możliwości zastosowania jakiegoś potrzebnego urządzenia.
    Z tego miejsca chcę pozdrowić moją dziewczynę, która w przyszłą sobotę zostanie moją żoną za cierpliwość jaką mnie darzy gdy robię coś przy mojej drugiej niuni ;).
    Poniżej kilka fotek mojego przemieszczacza:

  2. #2
    7ka
    Gość
    witam

    ladne te twoje 7em :)

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witam ;)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Siemanko, ciekawy kolorek... ;)

  5. #5
    Witka
    Fajny kolorek i wogóle ładnie wygląda :)
    Pozdr
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    dzięki panowie - kolorek może fajny ale do utrzymania niestety nie ;)

  7. #7
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Witam :) całkiem ładne połączenie lakieru i felg, no i do tego niczego sobie silniczek. Ogólnie autko bardzo fajne, nie chciałeś czasem go ostatnio sprzedać? Wydawało mi się że widziałem ją gdzieś w ogłoszeniu, albo identyczną ;) Jeśli to była Twoja może zdradzisz na co się przesiadasz? ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  8. #8
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Witamy
    I powodzenia na nowej drodze zycia ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    Witam :) całkiem ładne połączenie lakieru i felg, no i do tego niczego sobie silniczek. Ogólnie autko bardzo fajne, nie chciałeś czasem go ostatnio sprzedać? Wydawało mi się że widziałem ją gdzieś w ogłoszeniu, albo identyczną ;) Jeśli to była Twoja może zdradzisz na co się przesiadasz? ;)
    No chciałem sprzedać ale jak widzieliście cena była lekko zaporowa, ale za darmo nie oddam bo za dużo tam wsadziłem. Myślę nad e38, ale najpierw jak coś to muszę się pozbyć jednego aby móc zakupić drugie, a teraz mam trochę problemów finansowych więc wszystko jakoś ciężko się toczy.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Witamy
    I powodzenia na nowej drodze zycia ;)
    Dzęki, dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •