Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Benzyna? LPG?

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    45
    BMW
    brak
    Skąd
    Hilversum
    Ale ja nigdzie nie pisałem, że LPG to wstyd. Po prostu podzieliłem się swoimi odczuciami co do spalania mojej 7ki. Gdyby nie fakt, że za 2-3 miesiące przesiądę się z powrotem do służbowego plastika, to Stag300 już by siedział. Potem 7ka przejdzie na zasłużoną emeryturkę i będzie służyć jako auto rekreacyjne i weekendowe, a do tego nie ma co zakładać instalacji za blisko 4tyśki.

    Ukłony dla oszczędnych.
    Pozdrawiam - Maciek

  2. #12
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez phdream
    "BEZ GAZU<DO KOŃCA ŻYCIA" :D
    Od te cytatu się zaczęło :D :D :D
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    Juz sie tak nie czepiaj :P Po prostu mam nadzieje,ze nie dojdzie do takiej sytuacji!Nie uważam że gas to wstyd,ale ja go po prostu nie lubie i tyle!Jesli przyjdzie kiedys taki dzien ze bede musial dojezdzac 7er do pracy to sie nie bede zastanawial.

  4. #14
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez phdream
    Juz sie tak nie czepiaj :P Po prostu mam nadzieje,ze nie dojdzie do takiej sytuacji!Nie uważam że ga[glow=red:e7d47a0758]z[/glow:e7d47a0758] to wstyd,ale ja go po prostu nie lubie i tyle!Jesli przyjdzie kiedys taki dzien ze bede musial dojezdzac 7er do pracy to sie nie bede zastanawial.

  5. #15
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ten temat wraca jak bumerang i już nie wiem po co go 30 raz odgrzewać .....


    -- otwarcie było napisane ,że BMW działa z instalacją gazową i nic jej nie odbija .

    -- to czy ktoś lubi gaz czy nie -- jego sprawa , każdy już chyba się wypowiedział co uważa na temat gazu i nie ma co tutaj walczyć bo ile ludzi tyle wariantów na myślenie ....


    -- jeśli ktoś ma wątpliwości co do montażu LPG - zawsze jest funkcja "szukaj" i tam wiele mądrych wypocin ludzkich - one już powinny odpowiedzieć na każde pytanie ...

    -- a jak już funkcja"szukaj" nie pomoże - wtedy zostaje tylko koleżanka Ewa z "bravo girl" - ona odpowie na każdy problem

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    ten temat wraca jak bumerang i już nie wiem po co go 30 raz odgrzewać .....


    -- otwarcie było napisane ,że BMW działa z instalacją gazową i nic jej nie odbija .

    -- to czy ktoś lubi gaz czy nie -- jego sprawa , każdy już chyba się wypowiedział co uważa na temat gazu i nie ma co tutaj walczyć bo ile ludzi tyle wariantów na myślenie ....


    -- jeśli ktoś ma wątpliwości co do montażu LPG - zawsze jest funkcja "szukaj" i tam wiele mądrych wypocin ludzkich - one już powinny odpowiedzieć na każde pytanie ...

    -- a jak już funkcja"szukaj" nie pomoże - wtedy zostaje tylko koleżanka Ewa z "bravo girl" - ona odpowie na każdy problem
    AMEN ;D

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77
    witam ja też posiadam instalacje,sekwencja-landi renzo,ale moja średnia spalania po wrocku to okoł 23 litry.mam zbiornik 40l,i robie na nim max.180km.na trasie pali mi około 14litrów.To teraz mam troche domyślenia bo wasze palą troszke mniej.

  8. #18
    Landi renzo to bardzo ciezka instalacja :/
    Zbiornik 40litrow to strasznie maly ..

    Co do spalania musisz sprobowac wyregulwoac moze cos sie uda zdzialac

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Landi renzo to bardzo ciezka instalacja :/
    Zbiornik 40litrow to strasznie maly ..

    Co do spalania musisz sprobowac wyregulwoac moze cos sie uda zdzialac
    A ILE POWINNA MI PALIĆ :/

  10. #20
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez spaikowy
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Landi renzo to bardzo ciezka instalacja :/
    Zbiornik 40litrow to strasznie maly ..

    Co do spalania musisz sprobowac wyregulwoac moze cos sie uda zdzialac
    A ILE POWINNA MI PALIĆ :/
    i tu ukazuje się magiczna funkcja "szukaj" <- to było już na 1000% wałkowane

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •